:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Spotkanie z Maciejem Gacą. Wygraj książki!

Kiedy: 2017-10-25 , godzina: 17:00 | Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna

Imprezy, Spotkanie Maciejem Gacą Wygraj książki! - zdjęcie, fotografia

W środę, 25 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie z Maciejem Gacą. Podczas spotkania padnie zapewne wiele ciekawych pytań, dotyczących zamieszczonych w albumie rysunków.

„Koniec żartuf” to tytuł wydanej w formie albumowej książki autorstwa Macieja Gacy. Tak jak zdążyliśmy już poinformować w artykule „Maciej Gaca kończy z żartami. Właśnie wydał książkę” https://szczecinek.com/artykul/maciej-gaca-konczy-z/273297 , nowo wydany album to zbiór składający się z około 100 rysunków. Sam autor, pisząc o swojej publikacji, informuje, że jest to zaproszenie do śmiechu i szczerej radości. Faktycznie. Jego satyrycznych rysunków nie trzeba ani wyjaśniać, ani komentować. Wszystkie w zabawny sposób opisują rzeczywistość w wymiarze translokalnym, a to oznacza, że ich tematyka może być zrozumiała nie tylko w Szczecinku, ale też w innym miejscu.

Co ważne, już niedługo wszystkie osoby, które będą chciały spotkać się z autorem nowej publikacji, będą miały do tego okazję. W najbliższą środę, 25 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie z Maciejem Gacą. Podczas spotkania padnie zapewne wiele ciekawych pytań, dotyczących zamieszczonych w albumie rysunków. Będzie też pewnie można usłyszeć mnóstwo nietuzinkowych anegdot dotyczących pracy szczecineckiego satyryka. Początek – godzina 17.00. Wstęp wolny.

Uwaga! Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy niespodziankę w postaci czterech egzemplarzy książki Macieja Gacy, które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości autora oraz wydawnictwa. Szczegóły znajdziecie na naszym Facebooku.

Przypomnijmy. Maciej Gaca to absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy . To także człowiek wielu profesji, licznych pasji i jak sam określa „fascynat pracy”: rysownik, projektant wnętrz i mebli oraz zabawek dla dzieci, nauczyciel plastyki, kwiaciarz, felietonista. Rysował dla tygodników: „Żołnierz Polski Ludowej”, „Ilustrowany Żołnierz Polski”, Od lat 90-tych związany jest z redakcją „Tematu Szczecineckiego”, jak również z Telewizją Zachód. Maciej Gaca ma też za sobą dwie wystawy: w Muzeum Ziemi Szczecineckiej (2012 r.) oraz w CK Zamek (2016). Prywatnie – mąż Basi, a także ojciec Asi i Mateusza.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


maciej gaca spotkanie zaproszenie biblioteka książka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się