:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

"Sprawni Razem". Nasi pływacy stanęli na podium

plywanie,

Mistrzostwach Polski w Pływaniu Reprezentacja SOSW na podium!

W dniach 31.03-2.04.2017 ekipa pływaków z Gimnazjum nr 4 ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  im. Jana Brzechwy w Szczecinku startowała w Mistrzostwach Polski w Pływaniu Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” w Lublinie - informuje szkoła. W mistrzostwach uczestniczyły zespoły 11 województw. Nasi uczniowie:  Karolina Kwiecień, Magdalena Kwiecień, Katarzyna Zwolińska, Kacper Kowalski, Kamil Witulski oraz Kacper Wandyszewski z SOSW Police reprezentowali województwo zachodniopomorskie.

 

W zażartej rywalizacji nasi pływacy zdobyli:   Kacper Wandyszewski  medal złoty na 50 m stylem grzbietowym mężczyzn, Magdalena Kwiecień medal srebrny na 50 m stylem klasycznym kobiet, Karolina Kwiecień medal brązowy stylem dowolnym  kobiet na 50 m, Katarzyna Zwolińska medal brązowy  stylem grzbietowym  kobiet na 50 m. Nasza sztafeta  w składzie : Kamil Witulski, Kacper Kowalski , Kacper  Wandyszewski i Katarzyna Zwolińska zdobyła  brąz  w starcie 4 razy 50 m . Opiekunem i trenerką reprezentacji ze Szczecinka była Krystyna Szwedziak. 

Koledzy i koleżanki z SOSW witali z podziwem zwycięski zespół  gratulując odniesionych sukcesów. Nasi sportowcy korzystając z okazji oprócz zmagań sportowych odbyli lekcję historii i patriotyzmu w terenie. Odwiedzili Obóz Zagłady na Majdanku oraz zwiedzili Zamek Królewski i lubelską starówkę. 

 

Opr: K.Szwedziak, A. Grobelna-Sochaj 

"Sprawni Razem". Nasi pływacy stanęli na podium komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com