:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Temat Szczecinecki 28/11/2018 13:39

Starosta szczecinecki na następne 5 lat już wybrany. Niespodzianki nie było – to tak jak do tej pory: lider Porozumienia Samorządowego, Krzysztof Lis. Jednak myliłby się ten, kto spodziewałby się, że wybór ten do końca był oczywistością. Obecny w Radzie Powiatu klub Koalicji Obywatelskiej niespodziewanie zgłosił swoją kandydaturę. Wykorzystując fakt, iż dotychczasowa radna Porozumienia Samorządowego, Bożena Kawczyńska postanowiła zostać radną niezależną, klub KO rekomendował na stanowisko starosty właśnie tę radną. 


Porozumienie Samorządowe wyznaczyło kandydaturę Krzysztofa Lisa. Kiedy przy mównicy stanął Jerzy Hardie-Douglas, lider klubu KO w Radzie Powiatu, na sesji zrobiło się gorąco. Najpierw doszło do starcia z Przewodniczącym Rady Powiatu, który usiłował dopilnować porządku obrad.
- Działając w imieniu klubu KO, chciałbym odnieść się do kandydatury Krzysztofa Lisa na stanowisko starosty…
- Panie radny – przerwał Cezary Jankowski.
- Proszę poczekać, panie przewodniczący. Przejdę do zgłaszania naszego kandydata. Proszę umożliwić mi swobodną wypowiedź.
- Tylko, że ocenianie na razie nie wchodzi w grę. Proszę przedstawić kandydata – odpowiedział Cezary Jankowski. 
- Panie przewodniczący, żeby przedstawić jednego kandydata, trzeba się odnieść do drugiego. To jest jakiś brak standardów w ogóle, podstawowych – komentował w swoim stylu Jerzy Hardie-Douglas. 
Cezary Jankowski próbował delikatnie przerwać wypowiedź radnego, ale Jerzy Hardie-Douglas szedł w zaparte:
- Ja rozumiem, że pan chce być ostrym przewodniczącym… Ale jeszcze raz panu mówię, że aby cała wypowiedź była logiczna, muszę się odnieść do kandydatury pana Krzysztofa Lisa. Czy pan sobie wyobraża, że można przejść do głosowania w ogóle bez dyskusji? Chyba, że pan sobie taką dyskusję przewiduje, wtedy ja zrobię to w drugiej kolejności. 
- Tak, przewiduję. Proszę zgłosić kandydata. 
- Dosyć dziwaczne, ale nie będę tego komentował.
- Proszę te uwagi zachować dla siebie – zakończył Cezary Jankowski.
- Chciałbym w imieniu klubu KO zgłosić kandydaturę p. Bożeny Kawczyńskiej. Myślę, że doświadczenie samorządowe, ale też to, że pani radna Kawczyńska jest w tej chwili radną niezależną, nie wiem, czy państwo o tym wiecie, pani Bożena Kawczyńska nie przystąpiła do klubu PS – rekomendował Jerzy Hardie-Douglas. - Jest takim wolnym elektronem w powiecie. Nie jest związana z żadną partią polityczną i moim zdaniem, to jest bardzo istotny element, że powinniśmy rozważyć taką kandydaturę. Jeśli zagłosujecie państwo na kandydaturę Krzysztofa Lisa, sprawicie, że największy klub w radzie nie będzie miał możliwości, by współrządzić powiatem.
W krótkiej, ale dosadnej dyskusji, Jerzy Hardie-Douglas w mocnych słowach raz jeszcze skrytykował fakt zawiązania koalicji pomiędzy PS a PiS-em. Jak podkreślił nowy radny powiatowy, to, że zawiązała się właśnie taka koalicja, uniemożliwia współrządzenie w powiecie partii, która ma najwięcej radnych w radzie.
- Chciałbym tutaj w tej dyskusji pominąć fakt nieprawdziwego przekazywania społeczności powiatu szczecineckiego w tym członkom swojego stowarzyszenia faktycznego przebiegu rozmów z PO, partii, z którą PS przez 12 lat tworzyło koalicję, a skupić się na finale tych rozmów – mówił Jerzy Hardie-Douglas. -  Radni klubo KO bardzo krytycznie oceniają podjętą de facto jednoosobowo, mimo stwarzanych pozorów, że jest inaczej, decyzji o współrządzeniu powiatem szczecineckim przez PS.

Decyzja ta pozbawia radnych z największego klubu w powiecie – KO realnego wpływu na rządzenie powiatem.


- Za chwilę usłyszymy, że w samorządach nie powinno być wielkiej polityki, że wszyscy tworzymy lokalną społeczność, że wszyscy służymy Małej Ojczyźnie ponad podziałami, itd. Mimo że jestem pewien że właśnie taka retoryka padnie w dyskusji, o ile będzie jakaś dyskusja, to jest to myślenie naiwne. PS wchodzi w koalicję z reprezentantami partii politycznej, a nie lokalnego stowarzyszenia – mówił dalej radny Hardie-Douglas. - Wchodząc w tą koalicję, akceptuje politykę tej partii. Politykę, która zagraża demokracji, która jest szkodliwa dla powiatu szczecineckiego, choćby przez zagrożenie dla rozwoju Szczecineckiego Klastra Meblowego. Uważamy PiS za partię, która na co dzień łamie standardy państwa demokratycznego, antyeuropejską, ale co jest najważniejsze – za partię skrajnie antysamorządową. Dążącą do pozbawiania samorządów ich kompetencji i centralizującą władzę. Uważamy, że popierając kandydaturę pana Krzysztofa Lisa, przyłożylibyśmy rękę do szkodliwej dla powiatu szczecineckiego decyzji. Dlatego klub PO + N rekomenduje głosowanie przeciwko kandydaturze Krzysztofa Lisa na stanowisko starosty szczecineckiego.
Do słów Jerzego Hardie-Douglasa odniósł się Grzegorz Poczobut.
- Miałem nadzieję, że ta dzisiejsza sesja będzie przebiegała w równie spokojnej atmosferze, jak ta inauguracyjna. Widzę, że się pomyliłem – mówił lider klubu PS. - Chciałbym się w kilku zdaniach odnieść do tego, co zaprezentował pan radny Douglas. Przyznam szczerze, to trochę boli, ale takiej większej hipokryzji nie słyszałem od dłuższego czasu. Bo co wynika z tej wypowiedzi? Ano tyle, że największy klub, który rzekomo wygrał wybory i ma 7 radnych nie jest w stanie ze swojego grona wyłonić choćby jednej kandydatury na funkcję starosty. To jest zastanawiające, że ten największy klub musi posiłkować się naszą koleżanką z PS jeszcze do wczoraj.

Sięgacie po brzydkie schematy, próby, zawłaszczenia sobie sukcesu, który nie jest wam należny.

Zaapelować, żebyśmy mogli ponad podziałami wznieść się na wyżyny własnego intelektu i próbować łączyć, a nie dzielić. Ta propozycja jest informacją dość czytelną – że państwo stawiacie się po stronie totalnej opozycji. Teraz choćby nie wiem, co się działo, to nasze propozycje będą torpedowane. To smutny dzień.
- W pana ustach hipokryzją jest to, że się proponuje kandydata niezależnego – odpowiedział Grzegorzowi Poczobutowi Jerzy Hardie-Douglas. - Pan nikogo nie chciał obrazić, nie powiedział że chodzi o człowieka, który zdradził, przeszedł gdzieś indziej. My znamy pana historię, więc niech pan o hipokryzji nie mówi. Pan nie zrozumiał tego co ja powiedziałem. Nigdy nie powiedziałem, że będziemy jakąś totalną opozycją. PO nie jest żadną totalną opozycją, jest przeciwko partii demokratycznej, która łamie Konstytucje i prawo. Jeśli Krzysztof Lis zostanie starostą, do Zarządu Powiatu wejdą osoby z dwóch klubów mniejszych, to największy klub na pewno będzie popierał inicjatywy słuszne. Ale będziemy się przyglądali niezależnie od tego, czy będziemy przy władzy, czy nie. Mamy do tego prawo, delegację, mandat. Będziemy się wypowiadać czasami krytycznie, a czasami nie. 
- Bardzo mi przykro, że pana rozczarowałem. Że będzie tak miło jak na poprzedniej sesji.

Miło już było. Teraz już miło nie będzie

– podkreślił na koniec Jerzy Hardie-Douglas. 
Głosowanie pomiędzy Bożeną Kawczyńską a Krzysztofem Lisem wyłoniło zwycięzcę stosunkiem głosów 7:12. Oznacza to, że wyłącznie klub Koalicji Obywatelskiej poparł kontrkandydatkę Krzysztofa Lisa. 


- Chciałem państwu bardzo podziękować za ten wybór

– powiedział już po przeprowadzonym głosowaniu Krzysztof Lis. – Od początku uważałem się za człowieka dialogu. Być może nawet za bardzo. Zapewniam państwa, że pełniąc tę funkcję będę chciał taką rolę utrzymać. To nie jest tak, że karmię się władzą. Od 18 lat jestem starostą szczecineckim. Postrzegam to jako zaszczyt. Będę chciał abyśmy tu na tej sali, tak jak przez minione 18 lat, jeśli się spierali, to merytorycznie. Będę też zabiegał o dobrą współpracę z gminami i z Miastem Szczecinek. Za ten mandat i zaufanie serdecznie dziękuję. Będę się zabiegał o to, aby tu na tej sali była merytoryczna dyskusja, jeśli państwo będą takiej dyskusji chcieli.

 

Reklama

starosta szczecinecki krzysztof lis wybory głosowanie - komentarze opinie

 • gość 2018-11-28 14:29:11

  CALY DOUGLAS HIPOKRYTA Z DYKTATORSKIMI ZAPEDAMI FE!

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 15:13:27

  Niestety to było do przewidzenia. Przegrany JHD atakuje. I tak już będzie do końca kadencji. Radzę ludziom Lisa zmianę stylu polityki. Inaczej wróżę rozłam, a potem utratę władzy.

 • gość 2018-11-28 15:30:22

  Cały Douglas nie umie z honorem odejść tylko nie pani Dudź która pozwoliłaby mu godzinami wygłaszać tyrady. Biedulek co on teraz będzie robić.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 15:48:12

  Były kierownik ratusza wspiera klaster meblowy. Wspaniale kronopylni, że głosowaliście na zwolennika krematorium. Tak cudnie dymi po nocy. Śpicie i inhalujecie się. Za darmo...Nie trzeba jechać ,,do wód".

 • Dr. Dick - niezalogowany 2018-11-28 15:52:12

  Czas ustandaryzować powiat.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 16:22:28

  Dalej będę miał umowę o pracę śmieciową. Nic się nie zmieni.

 • gość 2018-11-28 17:02:33

  Czy Pan Jerzy Hardie - Douglas pobiera wynagrodzenia rzecznika prasowego Krono? W oświadczeniu majątkowym tego nie wykazał. Ale wykonuje ten zawód z pasją i zaangażowaniem.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 18:32:14

  Grzesiek spójrz Lisowi prosto w oczy....... I powiedz za ile srebrników......... chciałeś....... sprzedać

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 19:04:39

  Ten łysy, starszy pan nie łączy, on dzieli ludzi, ma poczucie wyższości.Wszystko będzie psuł, a jego ludzie przy glosowaniach, zawsze 7na nie, czy tacy zgodni?czy tacy posłuszni??

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 19:05:13

  Panie Daglasa czas na badanie u kolegi psychiatry, przecież Pan już nie rządzi, trzeba mieć świadomość tego. Zawiść i nienawiść zjada Pana. Może ma Pan nadzieję że uda się Panu zastraszać ludzi dalej, tak jak to było kiedyś. KONIEC Z TYM. SIĄDŹ PAN NA D...... W TRZESIECE I BAW PAN WNUKI. Jak się nie weźmie za swoje zdrowie to źle Pan skończy, już ma Pan tiki nerwowe.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 19:14:50

  Bożena spójrz Douglasowi prosto w oczy....... I powiedz za ile srebrników......... chciałaś....... sprzedać

 • gość 2018-11-28 19:55:31

  BOŻENA jesteśmy z TOBĄ ....... Twoi wyborcy i przyjaciele

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 20:35:58

  Panie Starosto przecież nie musi Pan odpowiadać na GŁUPIE pytania

 • gość 2018-11-28 21:05:00

  Poczobut to chyba zapomniał (Starosta chyba też) jak sam był TOTALNĄ opozycją dla PS w kadencji 2010 - 2014. Sławne TRIO (Poczobut-sld, J.Dudź-PiS i A.Szczepaniak SIS TERRA) negowało wszystko co się da. A najlepiej wychodziło mu to w świetle kamer (darmowa reklama dla aktywnego radnego. To nic, że p... bez sensu. Byleby zabrać głos). W kolejnej kadencji rozwód (zdrada) z sld i wazelina do PS. Zwrot o 180 st. zero krytyki PS . Heheheheh ale błyskotliwa kariera . I tak będzie płynął z prądem aż wysiuda Starostę z fotela. Panie Starosto obudź się !!!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 21:23:25

  Lis duuużo naobiecywał, i niestey słowa po wyborach nie dotrzymał

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 22:03:37

  Bożena wstydz się, za srebrniki?

 • gość 2018-11-28 23:38:40

  ile on jeszcze będzie nas męczył swoją osobą? Kto w ogole głosował na młodego do sejmiku? Co ten człowiek w ogóle w życiu zrobił?

 • Iwona - niezalogowany 2018-11-29 08:21:25

  Marzyła się posada dyrektora szpitala a tu nic nie wyszło panie D

 • Gość _myslacy - niezalogowany 2018-11-29 08:57:55

  Glosowaliscie Szczecineczczanie za KO to macie teraz bedzie z tego tylko balagan a nie sprawne rzadzenie_ zarowno w powiecie jak i w miescie. Lysego rozgrzeja do czerwonosci jak Raka wsadza za kraty i bedzie jatrzyl do konca zycia. Teraz widzicie ze JHD to wielkie zlo!

 • gość 2018-11-29 09:15:32

  Pan Poczobut teraźniejszy przewodniczący klubu radnych PS w powiecie pokazał że nie ma żadnych ideałów, a kręgosłup w rozsypce totalnej. Polemika i oskarżanie Pani Bożeny Kawczyńskiej to hipokryzja najwyższych lotów. W odróżnieniu od Pana Poczobuta ONA posiada zasady i nie jest marionetką, ani LISA ani Douglasa. Wyborcy.

 • gość 2018-11-29 09:55:22

  Jak widać mamy w starostwie " 7 muszkieterów " wszyscy za jednym , tacy posłuszni.

 • gość 2018-11-29 10:45:33

  Buuuhahahah , Poczobut został przewodniczącym klubu radnych PS ? I oskarża JHD o hipokryzję ? Niezłe jaja. Proszę bardzo jak to wszystko się pozmieniało. Dla władzy można wyprzeć się wszystkiego i wszystkich, można zdradzić sld-owskie ideały. Niezły sposób na leczenie kompleksów. Nie ma zaufania do takich radnych. Jak wierzyć w to co mówią kiedy sami są niewiarygodni w swoim działaniu. Trzeba być ślepym i naiwnym, żeby dopuszczać takich ludzi do swojego ugrupowania.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 10:59:14

  Co na to czeresiecka kołtuneria?

 • gość 2018-11-29 11:20:26

  Panie JHD kończ pan wstydu oszczędź

 • gość 2018-11-29 11:53:30

  Gość z 10:45 Trzeba być ślepym i naiwnym, żeby dopuszczać takich ludzi do swojego ugrupowania? Co powiesz o dr. komendancie?

 • gość 2018-11-29 12:47:47

  Panie JHD juz minal miesiąc od wyborów czas był aby sie przyzwyczaił , a nie ciągle daje się Pan sprowokowac i niekoniecznie zachowuje Pan poziom odpowiedni . To nawet wskazuje na stan chorobowy , moze ma Pan problem z tarczycą , że takie glupoty Pan wygaduje .W tym wieku to jest normalne ,że starcy ciagle maja o cos pretenesje , konflikt pokoleń .

 • gość 2018-11-29 13:27:33

  Wczesniej synalek a teraz tatulek - obaj potrzebują specjalnej troski ,Trudne dzieciństwo .

 • gość 2018-11-29 16:39:24

  Pamiętacie hasło - więcej miasta w powiecie. No i macie, tak samo jak robili bajzel na sesji rady miasta, takie same standardy chcą zaszczepić w powiecie. Kodziarze inaczej nie POtrafią.

 • gość 2018-11-29 16:49:51

  Ktoś tu się zestrachał o biznesik i musi udawać niezależnego? Prowadzić przedszkole w mieście kodziarzy z peło, współczuję. Oni zarżną każdy biznes. Trzeba mieć w pamięci prorocze słowa pewnego Radka S. "dorżnąć watahę".

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 17:13:01

  7do 12,czyli albo ktoś z POK sie wyłamał i zagłosować za p.Lisem (mało prawdopodobne),albo p.Kawczynska glosowala nie na siebie7:12-innej możliwości nie ma.

 • Szafera Gangsta - niezalogowany 2018-11-29 19:16:06

  Ale larum Panie Douglas. Boli, że od możliwości wymiatania rywali wywalili, oj boli. A to, że nie będzie miło to nie ładnie - bo może być nie miło ale dla Pana i ego ucierpi i to bardzo. PS Zapewne odpowiedzi nie będzie bo "Pan z Wizją'' nie zniży się do poziomu tych co mu nie schlebiają....

 • gość 2018-11-29 20:58:13

  Jak PO wykiwało nowoczesną z rządzenia miastem to dobrze. Jak PO zostało wykiwane to gryzie po kostkach jak zwykły kundel. Łysy, daj sobie na luz. Tak wkurzony, to nawet z kartki nie potrafisz przeczytać.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*NAJLEPSZE CENY*tel.794 388 383. skupujemy...absolutnie wszystkie auta:tel.794 388 383. masz auto na sprzedaż-dzwoń!dogadamy..


Zobacz ogłoszenie

Pranie

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Usługi sprzętowe - Transport

Na przełomie lat, zgromadziliśmy bogaty park maszynowy. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które wraz z rozwojem działalności i zakresem..


Zobacz ogłoszenie

Studio graficzne/usługi

SALVADOR Studio - studio kreatywne zajmujące się projektami graficznymi ulotek, logo, zaproszeń, plakatów, bannerów, szyldów, karykatur, grafik do..


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Osuszanie/Ozonowanie/Wypożycza

Polska Grupa Osuszająca o/ Szczecinek oferuję kompleksowe usługi w zakresie osuszania budynków. Likwidacja wilgoci po zalaniu oraz technologicznych...


Zobacz ogłoszenie

Trwa rekrutacja. Bezpłatny

EUREKA! W Centrum Rozwoju Zawodowego możesz zdobyć bezpłatnie nowe kwalifikacje! AutoCAD. 3dsMax, Autodesk Inventor Wystarczy, że :- masz..


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie ; duży

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI, BEZ BIK,

Doradztwo finansowe w pozyskaniu środków to nasza specjalność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie finansowe..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Garaż

Sprzedam garaż osiedle zachód ul Kołobrzeska - 10000 PZŁ


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Atrakcyjny lokal biurowy w

Do wynajęcia wysokiej klasy pomieszczenie biurowe w samym centrum Szczecinka (nad Empikiem)


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"