:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Straż miejska pomaga uruchamiać pojazdy i kontroluje kotłownie

Straż miejska pomaga uruchamiać pojazdy i kontroluje kotłownie

W okresie od 27.11. r. do 3.12. strażnicy podjęli 104 interwencje w stosunku do 75 osób. Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 16 zdarzeń, z czego w 16 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy - informuje Straż Miejska w Szczecinku w swoim raporcie z tygodniowych działań.

 

Codziennie prowadzone są kontrole miejsc gdzie przebywają bezdomni. Każdorazowo proponowana jest im pomoc, jednak bezdomni odmawiają przyjmowania pomocy i sami wybierają taki sposób życia.

W związku z sezonem grzewczym, prowadzone są kontrole przydomowych kotłowni. Tylko w jednym przypadku kontrola dała wynik pozytywny. Właściciel jej oprócz węgla spalał również odpady komunalne. W pozostałych przypadkach nie stwierdzono nieprawidłowości.

W minionym tygodniu strażnicy czterokrotnie udzielali pomocy w uruchomieniu pojazdów:

27.11.2017 o godzinie 5:40 na ul. Karlińskiej 7 samochodu Audi, 27.11.2017 około godziny 20:15 na ul. Wyszyńskiego samochodu Opel, dnia 28.11.2017 około godziny 19:10 na ul. P. Skargi samochód FORD i 1.12.2017 około godziny 13.01 na ulicy Polnej samochodu Skoda

W ostatnim tygodniu strażnicy kilkukrotnie poodejmowali interwencje w sprawie zwierząt. Jeden przypadek to gołąb ze złamanym skrzydłem – został przewieziony do weterynarii oraz dwa psy i trzy koty, które strażnicy przewieźli do schroniska dla zwierząt.

3.12.2017 strażnicy zabezpieczali Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego. Oprócz tego wśród najmłodszych była prowadzona akcja edukacyjna pod kątem podniesienia bezpieczeństwa najmłodszych. Najmłodsze dzieci strażnicy wyposażyli w elementy odblaskowe podnoszące ich bezpieczeństwo na drogach.

 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


kontrole kotłowni szczecinek straż miejska odpalanie pojazdów - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się