:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C rozproszone chmury

Strażacy w Szczecinku z okazji swojego święta otrzymają nowy sprzęt

Straż Pożarna, Strażacy Szczecinku okazji swojego święta otrzymają sprzęt - zdjęcie, fotografia

Choć oficjalne święto wszystkich, którzy pełnią służbę, chroniąc ludzkie życie przede wszystkim przed ogniem, już za nami, powiat szczecinecki przygotowuje się do corocznych, uroczystych obchodów Dnia Strażaka w wymiarze lokalnym.

Tym razem uroczystość Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka została zaplanowana na 18 maja (piątek). Tradycyjnie tego dnia na terenie Zespołu Szkół nr 6 odbędzie się msza św.; strażakom zostaną również wręczone odznaczenia, wyróżnienia i awanse.

Ale na tym nie koniec. Co roku starosta Krzysztof Lis właśnie w czasie Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka wręcza poszczególnym jednostkom straży pożarnej, działających na terenie powiatu, niezbędny do pracy sprzęt. W tym roku szczecineccy strażacy wzbogacą się o lance pożarnicze typu MK-700. Wartość podarunku to 22 tys. zł. Sprzęt został zakupiony w ramach środków pochodzących z rezerwy na zarządzanie kryzysowe. 
 


Strażacy w Szczecinku z okazji swojego święta otrzymają nowy sprzęt komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się