:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Strażnicy miejscy w Szczecinku pojeżdżą volkswagenem

Strażnicy miejscy w Szczecinku pojeżdżą volkswagenem

Jeśli wszystkie odbiory powiodą się, już za kilka dni na ulicach Szczecinka pojawi się nowy radiowóz Straży Miejskiej. To volkswagen t6.

 

Ponieważ jest to samochód specjalny, odbiory trochę trwają - mówi Tematowi komendant Straży Miejskiej w Szczecinku, Grzegorz Grondys. - Jak tylko dopniemy papierową pracę, wyjedzie na ulice miasta.

To drugi w historii szczecineckiej Straży Miejskiej volkswagen. Kosztował 130 tys. zł. Pierwszy, model t5, zakończył służbę nieco wcześniej z powodu kolizji z ciężarówką. Miał przejechane ponad pół miliona kilometrów. Tak wcześniej, jak i potem strażnicy poruszali się peugeotami. Obecnie użytkowany zostanie wyceniony przez rzeczoznawcę i zbyty w drodze przetargu.


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


straż miejska szczecinek vw radiowóz - komentarze opinie

  • gość 2017-12-02 18:56:59

    Straż Miejska, twarz wiejska i wiejski samochód:)

  • Gość - niezalogowany 2017-12-03 06:17:42

    Pojeżdżą po parku i niszczą ścieżkę rowerową, pospac troche nad ranem przy stadionie i godznki zaliczone

  • gość 2017-12-05 07:55:00

    Wizjonerzy PO dają "Gumofilce to za mało, nadciągająca zima zmusza nas do zakupu słomy, zostanie użyta do wypychania szybkobiegów.".

Dodajesz jako: Zaloguj się