:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Stypendium burmistrza dla 18 osób

temat.net: archiwum, Stypendium burmistrza osób - zdjęcie, fotografia

Znamy już wyniki oceny wniosków, które w tym roku wpłynęły do Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystki Rady Miasta od uczniów, studentów i sportowców oraz ich opiekunów ubiegających się o stypendium Burmistrza Miasta Szczecinka. 
Komisja pozytywnie zaopiniowała przyznanie stypendiów 18 osobom. Wśród nich znaleźli się: Jakub Brusiło z SP-1 w Szczecinku, Julia Klin SP-7, Michał Kotschy SP-1, Miłosz Radomski ZSS STO. Z pośród gimnazjalistów stypendia otrzymają: Magdalena Bindas i Paulina Bindas z Gimn. przy Prywatnym LO, Martyna Boradyn ZSS STO, Paweł Andrzej Brusiło Gimn. nr 1, Jan Gonaterk Gimn. przy Prywatnym LO, Anna Maria Słowińska ZSS STO. Wśród tegorocznych stypendystów znaleźli się także uczniowie szkół ponadgimnazjalnych: Elżbieta Śledź ze Społ. LO STO oraz Wiktor Manuel Wehlitz z I LO im. ks. Elżbiety. 

Stypendia otrzymają również studenci: Piotr Dariusz Dorożyński student Politechniki Gdańskiej oraz Teresa Justyna Otulak z Akademii Sztuki w Szczecinie oraz uczniowie szkół artystycznych: Wojciech Giłka ze Szkoły Muzycznej II stopnia w Szczecinku oraz Antomi Orłowski – również ze Szkoły Muzycznej II stopnia w Szczecinku. Wyróżnieni zostali także sportowcy: Szymon Jakubiec z Towarzystwa Kolarskiego Gryf w Szczecinku (uczeń liceum) i Adrian Korkus z Klubu Sportów Walki w Szczecinku (uczeń technikum).

Termin wręczenia stypendiów wszystkim wyróżnionym poznamy już wkrótce.(mg)

Foto: Stypendyści 2012

Stypendium burmistrza dla 18 osób komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com