:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Sukces Amelii Lach w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Dzieci i młodzież, Sukces Amelii Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - zdjęcie, fotografia

Amelia Lach, uczennica klasy IV ZSS STO, autorka niewielkiej (jeśli chodzi o format) pracy plastycznej odniosła wieki sukces. Zdobyła wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Artform 2018” - „Małe dzieła – wielka Sztuka”.

Ideę Konkursu organizatorzy, Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w Kluczborku, zawarli w cytowanym niżej fragmencie regulaminu:
„Tytuł konkursu wskazuje, że nie ograniczamy fantazji jego potencjalnych uczestników: mogą prezentować świat swojej całkowicie nieskrępowanej, niesamowitej wyobraźni. Pragniemy jednak, by ów świat został „zamknięty” na niewielkiej przestrzeni i dlatego w tytule pojawiły się słowa „małe dzieła”. Wierzymy, że będą to dzieła małe tylko przestrzennie, a młodzi Twórcy wykażą się talentami, które sprawią, iż powstanie naprawdę wielka Sztuka.”

Należy dodać, że jury przyznało poza I, II i III nagrodą, jedynie dwa wyróżnienia. Na stronie organizatorów jest informacja, że na konkurs wpłynęło ogółem 828 prac ze szkół, placówek kulturalnych i oświatowych z całej Polski.

Foto: Staś Lemke: Amelka z pomysłowym, zawierającym jej wyróżnioną pracę plastyczną dyplomem. 

Sukces Amelii Lach w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się