:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

Światła na Wyszyńskiego mają awarię. Warto jechać inną drogą

Aktualności, Światła Wyszyńskiego mają awarię Warto jechać inną drogą - zdjęcie, fotografia

Przyzwyczailiśmy się do sygnalizacji świetlnej na ul. Wyszyńskiego, będącej głównym ciągiem komunikacyjnym miasta. Ułatwia życie i pieszym, i kierowcom, a ruch na zatłoczonej ulicy odbywa się w sposób uregulowany i płynny. Tym bardziej boli, gdy od czasu do czasu sygnalizację trapią awarie.

- Dziś to nie jest tak poważna awaria, jaka się zdarzyła kilka tygodni temu, kiedy poszła cała płytka sterująca - mówi Tematowi Marek Ziomek, zastępca dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg. - Tydzień temu przestało działać czerwone światło na przejściu dla pieszych na ul. Pileckiego, a teraz działają już tylko żółte. Mamy już zamówione nowe led-y. Jak już je zamontujemy, wszystko powinno działać prawidłowo. Przynajmniej mamy taką nadzieję. 

Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic A. Krajowej, Wyszyńskiego i Pileckiego w trybie awaryjnym będzie działać jeszcze przynajmniej przez dobę. Warto o tym pamiętać szczególnie przy wchodzeniu na pasy lub próbach wyjazdu w lewo z ulicy podporządkowanej. Akurat ten ostatni manewr w godzinach szczytu może być zupełnie niewykonalny.

Światła na Wyszyńskiego mają awarię. Warto jechać inną drogą komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com