:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Święci Mikołajowie z wizytą w SOSW

Na ten dzień dzieci na całym świecie czekają z utęsknieniem – 6. grudnia obchodzimy mikołajki. Każdego roku  starosta Krzysztof Lis i wicestarosta Marek Kotschy występują w roli delegatów Świętego Mikołaja, ale dzisiaj mieli szczęście i w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym spotkali Świętego osobiście - informuje Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Oczywiście starostowie przywieźli ze sobą kosz pełen łakoci, które trafiły nie tylko do dzieci, ale również do pracowników placówki. Maluchom życzenia składał starosta Krzysztof Lis:

Kochane dzieci tego wspaniałego dnia życzymy wam wiele radości oraz mnóstwa słodkości. Aby uśmiech gościł na waszych buziach aż do Świąt Bożego Narodzenia, albo jeszcze dłużej… Dzisiaj odwiedzamy was razem z Mikołajem. Kiedy z nim rozmawialiśmy zapewnił nas, że właśnie gromadzi te największe i najpiękniejsze prezenty, które odnajdziecie pod choinką już w Wigilię (…)

Starostowie zostawili słodkości, ale nie odjechali  z pustymi rękoma. Otrzymali przepiękne ozdoby choinkowe wykonane przez wychowanków.

info/foto: Starostwo Powiatowe

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


sosw szczecinek krzysztof lis marek kotschy mikołaj - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się