:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Szampańska zabawa przez całą noc - to dla nich za mało

Aktualności, Szampańska zabawa przez całą mało - zdjęcie, fotografia

Szampańska zabawa przez całą noc - to dla nich za mało. Płetwonurkowie z Klubu Płetwonurków „Murena” tradycyjnie pożegnali Stary Rok i powitali Nowy, zanurzając się w lodowatym jeziorze. Bardzo niska temperatura wody nie przeszkodziła zapaleńcom nurkowania w odpaleniu fajerwerków, wypiciu symbolicznego łyka szampana i życzeniu wszystkim mieszkańcom Szczecinka Szczęśliwego Nowego Roku!

Jak w rozmowie ze szczecineckimi mediami podkreślali członkowie „Mureny”, miniony rok z pewnością można zaliczyć do udanych. Klub powrócił na przystań, czyli na miejsce, zajmowane przy jeziorze przed rozpoczęciem budowy centrum ekologicznego. Powodów do radości dają również nowe, młode siły w klubie. Prognozy na rok 2017 również są optymistyczne. Członkowie „Mureny” już mają zaplanowanych mnóstwo zajęć, związanych z czyszczeniem Trzeciecka, ale nie tylko. 

Szampańska zabawa przez całą noc to dla nich za mało from temat.szczecinecki on Vimeo.


Szampańska zabawa przez całą noc - to dla nich za mało komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com