:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C pochmurno z przejaśnieniami

Szczecineccy tenisiści ziemni - w formie

W dniach 17-18.06.2017r na kortach Aqua –Tur w Szczecinku odbył się wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów - informuje w komunikacie Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe. - Z powodu ulewnych deszczy zawody rozegrano na kortach krytych i nawierzchni ze sztucznej trawy.

Rywalizacja przebiegła korzystnie dla szczecineckich tenisistów. W turnieju wzięli udział licencjonowani zawodnicy PZT z Koszalina, Torunia, Wałcza, Wrocławia, Pobiedzisk, Goleniowa, Szamotuł, Szczecina oraz Szczecinka. Wśród dziewcząt w grze pojedynczej w meczu finałowym Martyna Jankowska PKT Pobiedziska pokonała 6:3, 6:1 Hannę Koczan KKT Wrocław. Trzecie miejsce zajęły Magdalena Pawlus i Martyna Mazur obie SzTT Szczecinek. W grze podwójnej w meczu finałowym para Hanna Koczan i Ada Chyl SzTT Szczecinek pokonała 6:4; 6:1 Magdalenę Pawlus i Martynę Mazur. Wśród chłopców w grze pojedynczej w meczu finałowym Bruno Bondar Goleniów pokonał 6:3; 6:4 Jakuba Wawrzyniaka SKT Szczecin. Trzecie miejsce zajęli Dominik Szymański SzTT Szczecinek i Bartosz Siemieniecki START Wisła Toruń. W grze podwójnej w meczu finałowym para Bruno Bondar i Jakub Wawrzyniak pokonała 6:3; 6:2 Dominika Szymańskiego i Kacpra Walkowiaka SKT Szamotuły.

tenis ziemny turniej kadetów szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się