:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Szczecinecka flota pod kontrolą

Szczecinecka flota pod kontrolą

Szczecinecka biała flota - statki pasażerskie Bayern i księżna Jadwiga - na brak zainteresowania nie cierpią. Sezon z powodu dość dobrej pogody jest udany. Wczoraj (18.07) obie jednostki przeszły niezapowiedzianą kontrolę inspekcji Urzędu Żeglugi Śródlądowej.

Sprawdzono ogólny stan statków, oprzyrządowanie, wyposażenie ratunkowe, nawigację, wyposażenie przeciwpożarowe, dokumenty, stan mechaniczny.  - Bayern i Jadwiga przeszły kontrolę celująco - dowiadujemy się w Komunikacji Miejskiej w Szczecinku, która jest armatorem statków na Trzesiecku.

Sezon rejsowy kończy się wraz z sierpniem, ale tak naprawdę wszystko zależy od pogody i być może potrwa nieco dłużej. Bilety na trasę wokół Trzesiecka kosztują 12 zł - normalny i 7 zł - ulgowy. Jest jeszcze bilet “ekspres” na rejs tylko spod zamku na Mysią Wyspę. Jego koszt to odpowiednio 10 i 5 zł.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


statek bayern jadwiga urząd żeglugi sezon kontrola pogoda - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się