:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Szczecinecka policja: Święta wyjątkowo spokojne i bezpieczne

Policja, Szczecinecka policja Święta wyjątkowo spokojne bezpieczne - zdjęcie, fotografia

- Tegoroczne święta były wyjątkowo spokojne i bezpieczne – tak ostatnie dni oraz święta Bożego Narodzenia w Szczecinku podsumowała sierż. Ewa Żaglewska ze szczecineckiej Komendy Powiatowej Policji. – Nie odnotowaliśmy żadnych poważniejszych wypadków. Jedynie przed świętami podczas kontroli policjantom udało się ujawnić kilkoro kierowców, którzy mimo iż pili alkohol, zdecydowali się prowadzić swoje auta.

Jakie niechlubne rekordy wśród pijanych kierowców padły w minionym tygodniu? – Najgorzej pod tym względem wypadł 36-letni kierowca motoroweru – wyjawia nam Ewa Żaglewska. – Mieszaniec Szczecinka w momencie kontroli policji miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Niewiele mniej pijany okazał się 23-letni kierujący zatrzymany na terenie Bornego Sulinowa. Kierowca auta marki Peugeot miał w dodatku aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Uprawnień do prowadzenia pojazdu nie miał także inny kierowca. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Czaplinka, zatrzymany na terenie Barwic.

Jak poinformowała naszych Czytelników Ewa Żaglewska, w minionym tygodniu w policyjnym raporcie odnotowano jedno poważne zdarzenie drogowe. Jak pisaliśmy w artykule „Potrącił pieszą na pasach”, do wypadku doszło 22.12 około godz. 17.00 na ul. Wyszyńskiego, na wysokości deptaka. Opuszczającej właśnie przejście dla pieszych nie zauważył kierowca opla. Potrącona kobieta została odwieziona do szpitala, kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy.  

Szczecineccy policjanci ujawnili także przestępstwa narkotykowe. Jeszcze przed świętami policji udało się zatrzymać 3 mieszkańców Szczecinka, posiadających przy sobie marihuanę i amfetaminę. O losie zatrzymanych zadecyduje teraz sąd. 

Szczecinecka policja: Święta wyjątkowo spokojne i bezpieczne komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com