:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Szczecinecki Klub Karate najlepszy drużynowo. Teraz Mistrzostwa Europy

W ostatnim czasie, w hali sportowej przy ulicy Jasnej w Szczecinku odbyły się zawody Wojewódzkiej Olimpiady dzieci i młodzieży w karate kyokushin.

W szczecineckich zawodach udział wzięło łącznie 255 zawodników z 14 klubów województwa zachodniopomorskiego.
Na samym początku każdy uczestnik wykonywał kata w różnych kategoriach wiekowych, otrzymywał punkty od sędziów. Następnie rozpoczęły się walki. Na sam początek na matę wyszły dzieci, które walczyły bez kontaktu.

Młodych karateków wspierali trenerzy i przede wszystkim rodzice. Szczecinecki Klub Karate Kyokushin zajął w klasyfikacji drużynowej 1. miejsce. Drugi był UKS Oyama Drawsko Pomorskie, natomiast trzeci Mielenko Klub Karate Kyokushin Mielno.

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin wyjeżdża teraz na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w dniach 12-14 października. Na Mistrzostwach, wystąpi kilka osób, które startowały w  Olimpiadzie dzieci i młodzieży.

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


karate kyokushin wojewódzka olimpiada szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się