:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C umiarkowane opady deszczu

Szczecinecki Kronospan z tytułem "Pracodawca Jutra"

Biznes, Szczecinecki Kronospan tytułem

Kronospan Szczecinek sp. z o.o. otrzymał prestiżowy tytuł Pracodawca Jutra - informuje biuro prasowe spółki. Tytuł przyznano za “intensywne, szeroko zakrojone działania na rzecz młodych ludzi, przygotowujących się do życia zawodowego oraz rozpoczynających karierę w branży drzewno - meblarskiej.”

Jak podaje organizator plebiscytu – Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - badania rynku pracy wskazują, że pracodawcy mają coraz większe trudności w pozyskaniem pracowników o wymaganych kompetencjach.

- Nasze działania proedukacyjne są przemyślane - mówi Joanna Jodłowska, Członek Zarządu Kronospan Szczecinek. - Chcemy ułatwić młodym ludziom rozwój zawodowy w oparciu o solidne wykształcenie oraz pomóc przedsiębiorstwom branży drzewnej i meblarskiej w uzyskaniu wysoko wykwalifikowanych pracowników

Do tej pory miano Pracodawcy Jutra w Polsce otrzymało 26 przedsiębiorców. W tegorocznej edycji konkursu o tytuł walczyło 47 firm. Podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie tytuł „Pracodawcy Jutra 2016” w kategorii dużych ten prestiżowy tytuł otrzymały trzy firmy: Kronospan Szczecinek Sp. z o.o., Rafako S.A., Comarch S.A. Tytuł ten świadczy o poważnym traktowaniu przez pracodawcę osób młodych.

 

źródło: komunikat prasowy Kronospan 


Szczecinecki Kronospan z tytułem "Pracodawca Jutra" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com