:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Szczecinecki rekordzista w jeden rok zarobił 4,6 mln zł

Biznes, Szczecinecki rekordzista jeden zarobił - zdjęcie, fotografia

Przeciętne wynagrodzenie w III kwartale 2016 roku wyniosło 4055,04 zł. Oczywiście, to tylko statystyka, ponieważ szacunkowo około 70% Polaków zarabia mniej niż wynosi średnia krajowa. Gdy wszystko wokół jak co roku drożeje, niektórzy nie mają powodów do narzekań.

Wśród nich są z pewnością szczecineccy milionerzy, których przez ostatni rok sporo przybyło. 

Jak wynika ze złożonych w Urzędzie Skarbowym w Szczecinku zeznań podatkowych, w 2014 r. w powiecie szczecineckim zameldowanych było dziesięć osób, których oficjalny dochód za wcześniejszy rok przekroczył 1 mln zł. Rekordzista w 2014 r. zarobił ponad 3 mln zł. 

- Według złożonych przez osoby fizyczne zeznań za rok 2015, ponad milion złotych rocznie zarobiło już 18 osób - informuje nas Barbara Słowińska, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Szczecinku. - Rekordzista zarobił 4 mln 600 tys. zł. 47 osób z terenu powiatu zarabia powyżej 500 tysięcy złotych rocznie. Jakie dane pojawią się w tym roku? To się okaże już w maju.

Warto podkreślić, że liczba milionerów ciągle się zmienia i nie ma stałej tendencji. W 2013 mieliśmy w mieście 11 milionerów, z kolei rok wcześniej było ich „zaledwie” ośmiu. W 2011 roku osób, które w ciągu dwunastu miesięcy zarobiły milion zł, było aż 14, w 2010 w powiecie szczecineckim mieszkało 11 milionerów, natomiast w 2009 r. takich osób było 10, a rok wcześniej – 14.


Szczecinecki rekordzista w jeden rok zarobił 4,6 mln zł komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com