:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Szczecineckie PCPR z nagrodą ministra

Powiat, Szczecineckie nagrodą ministra - zdjęcie, fotografia

21 listopada, w Dzień Pracownika Socjalnego Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku miało podwójny powód do świętowania - informuje Starostwo Powiatowe w Szczecinku. - Dyrektor PCPR Małgorzata Kubiak – Horniatko wraz ze starszym pracownikiem socjalnym Moniką Dacio oraz specjalistą ds. rehabilitacji osób niepełnosprawnych Patrycją Ścirką gościły w Warszawie, aby podczas uroczystej Gali z rąk Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odebrać nagrodę dla całego zespołu za wybitne i nowatorskie rozwiązania zastosowywane w szeroko pojętej polityce społecznej.

Działania Centrum zostały dostrzeżone w szeroko pojętej działalności wsparcia dziecka i rodziny, przeciwdziałania przemocy oraz wsparcia osób niepełnosprawnych ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży uczącej się – mówi Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Małgorzata Kubiak – Horniatko. -  Dostrzeżono szereg działań pozaustawowych, które często wykonywane są poza godzinami urzędowania. To niewątpliwie jednoczy kadrę i daje poczucie wspólnego czynienia dobra. Wieloletnia organizacja dobroczynnej imprezy pod hasłem Tabor Świętego Mikołaja czy organizacja Małego festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja nie pozostały niedostrzeżone. Rzadkie to bowiem, aby cały zespół pracowniczy tak mocno angażował się w integrację i wsparcie osób tego  wymagających.

Dyrektor wielokrotnie powtarzała, że ma wyjątkową kadrę. Tym bardziej cieszy, że ta wyjątkowość została dostrzeżona i doceniona  na najwyższych szczeblach.

Serdecznie gratulujemy! 

Szczecineckie PCPR z nagrodą ministra komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com