:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Szkoła Gotowania - dla fanów zdrowego stylu życia

temat.net: archiwum, Szkoła Gotowania fanów zdrowego stylu życia - zdjęcie, fotografia

Przed nami pierwsze powakacyjne spotkanie w Szkole Gotowania. Fani zdrowego stylu życia spotkają się już w najbliższy piątek, 18 października o godz. 17:00 w siedzibie fundacji CHSCH ul. Limanowskiego 6/1 w Szczecinku. Wzorem ubiegłych spotkań na początku będzie można usłyszeć wykład „Fitochemikalia i przeciwutleniacze” - obronne substancje, które w 50% mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka i chorobę wieńcową serca. Podczas prelekcji będzie można dowiedzieć się, gdzie można znaleźć te substancje i jak je zastosować, by się bronić przed groźnymi chorobami. Poruszony zostanie również problem depresji - w jaki sposób możemy sobie pomóc. 

W drugiej części programu odbędzie się nauka pieczenia pełnowartościowego - zdrowego chleba. W przygotowaniu - rewelacyjnie prosty przepis dla każdego... i coś do chleba.

W związku z tym, że styl życia, w tym właściwa dieta, mają fundamentalny wpływ na stan naszego organizmu, samopoczucie, zdolności intelektualne (karierę) i długość życia,

Szkoła Gotowania adresowana jest do wszystkich osób, które jeszcze są zdrowe i do tych, które już mają problemy z nadwagą, chorobą wieńcową serca, nadciśnieniem, miażdżycą, cukrzycą, chorobą nowotworową czy depresją. Możemy tym chorobom przeciwdziałać, jak również ograniczać ryzyko ich występowania. Więcej na ten temat będzie można usłyszeć, zobaczyć i nauczyć się podczas spotkania, które poprowadzą Piotr Samulak i przyjaciele.

 

Głównym mecenasem Szkoły Gotowania jest Fundacja ChSCh w Szczecinku. Wstęp wolny. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy tel. 791 349 494.

Szkoła Gotowania - dla fanów zdrowego stylu życia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com