:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Szkoła zdrowia – jak zamówić zdrowe przekąski do sklepików szkolnych?

Porady, Szkoła zdrowia zamówić zdrowe przekąski sklepików szkolnych - zdjęcie, fotografia

Czy szybka przekąska może być pełnowartościowym źródłem białka i składników odżywczych? Wraz ze wzrostem świadomości żywieniowej wśród Polaków produkty zbożowe zaczęły wypierać ze sklepików szkolnych chipsy, paluszki i tradycyjne batoniki, których skład niekiedy mógł przyprawić o zawał serca. Jak zamówić zdrowe przekąski do sklepików szkolnych i automatów vendingowych online?

Zdrowe nawyki żywieniowe – z domu i ze szkoły

Rola placówek oświatowych w promowaniu zdrowego stylu życia nie kończy się na lekcjach wychowawczych. Sklepiki szkolne w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych mają ogromny wpływ na kształtowanie nawyków żywieniowych wśród dzieci i nastolatków.

Zgodnie z nowym rozporządzeniem Ministra Zdrowia (Dz. U. z 2016 r. poz. 1154) produkty znajdujące się w sklepikach szkolnych nie mogą zawierać zbyt dużo soli, cukru i tłuszczu. Firmy zaopatrujące sklepiki szkolne i automaty vendingowe muszą spełnić nie tylko rygorystyczne normy prawne, ale także oczekiwania najmłodszych konsumentów i ich rodziców, którzy coraz większą wagę przykładają do wypracowania u dzieci zdrowych nawyków żywieniowych.

Rodzice mają coraz mniej czasu, aby przygotowywać swoim pociechom drugie śniadanie przed wyjściem do pracy. Z tego względu dzieci często dokonują zakupów przekąsek w sklepikach szkolnych i automatach vendingowych znajdujących się na terenach placówek oświatowych. Zbożowe batony bez dodatku cukrów, tłuszczów utwardzonych i syropu glukozowo-fruktozowego oraz przekąski z dodatkiem bakalii to doskonała alternatywa dla niezdrowych produktów. Nie mają nie tylko niepożądanych składników, ale dzięki dodatkom bakalii I owoców są po prostu smaczne, dzięki czemu dzieci nawet bez kontroli dorosłych chętnie sięgają po ich zakup. Kisiele dla najmłodszych spełniające warunki nowej ustawy to szybka i zdrowa przekąska pozwalająca w łatwy sposób wprowadzić do diety dziecka warzywa i owoce.


Batony zawierające naturalne składniki takie jak zboża są naturalnym źródłem błonnika i zapewniają energię na cały dzień. Marka Bakalland wprowadziła na rynek linię batonów zbożowych o smakach podyktowanych dziecięcymi preferencjami. Oprócz zbóż będących naturalnym źródłem błonnika znajdziemy w nich smaczne i zdrowe dodatki takie jak: kakao i mleko oraz jabłko i cynamon. Zamówisz je na stronie ebakalland.pl/edukacja.html

Jak działa internetowa platforma sprzedaży bakalii?

Internetowa platforma sprzedaży bakalii ebakalland.pl powstała w odpowiedzi na potrzeby m.in. firm dostarczających produkty do sklepików szkolnych oraz automatów vendingowych znajdujących się na terenach placówek oświatowych. Korzystanie z platformy online ułatwiają czytelne i szczegółowe opisy produktów. Dzięki temu poruszanie się w sklepie internetowym jest szybkie i intuicyjne. Klienci zyskują łatwy dostęp do zamówienia oraz e-faktury. Zamawiając bakalie i inne zdrowe przekąski za pomocą internetowej platformy sprzedaży, otrzymują wsparcie na każdym etapie zamówienia: w trakcie procesu ofertowania, sprzedaży i dostawy.

 

artykuł partnera serwisu