:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Szkoły ponadgimnazjalne wyłoniły Mistrza Powiatu

Przez dwa dni (23-24 października) na boisku przy ZS nr 5 w Szczecinku rozgrywane były Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W środowych eliminacjach zagrały reprezentacje szkół: Grupa „A”-  ZS nr 1 im. KEN, ZS nr 2 im. Ks. Warcisława IV i  I LO im. Ks. Elżbiety, wszystkie szkoły ze Szczecinka oraz ZS im. Oskara Langego w Białym Borze,; Grupa „B”- ZS nr 6 im. St. Staszica, ZS nr 5, ZS nr 3 ze Szczecinka oraz ZS w Bornem Sulinowie. 

W wyniku gier eliminacyjnych do czwartkowych półfinałach awansowały: ZS nr 6, ZS nr 1, ZS Borne Sulinowo oraz I LO. W pierwszym półfinale ZS nr 1 pokonał ZS nr 6  4:1, a w drugim I LO po rzutach karnych 1:2 uległo ZS Borne Sulinowo. W normalnym czasie gry (2x15 min) padł wynik nierozstrzygnięty 1:1, a wyrównującego gola borneńczycy strzelili dosłownie w ostatnich sekundach meczu.
Do wyłonienia brązowych medalistów również potrzebne były dodatkowe rzuty karne, a w nich ZS nr 6 pokonał I LO 2:1. W normalnym czasie gry był wynik remisowy 1:1. Finał zawodów bez wielkich emocji. ZS nr 1(op. Jarosław Adamowicz) rozgromił ZS Borne Sulinowo (op. Dariusz Palicki) 7:0. Taki wynik nie jest niespodzianką zważywszy na to, że w zespole triumfatorów występowali gracze na co dzień reprezentujący III- ligowy Koral Dębnica czy też IV- ligowe zespoły Wielimia i Darzboru. Za najlepszego zawodnika turnieju uznany został przedstawiciel drużyny triumfatorów, Adam Śpiewakowski. Zwycięzcom wręczony został puchar, a trzy czołowe drużyny dostały dyplomy i  medale. Zwycięzcy reprezentować będą nasz powiat w dalszej rywalizacji.

(zp)

 

 

 

Szkoły ponadgimnazjalne wyłoniły Mistrza Powiatu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com