:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

SzLOT dostanie 5 tysięcy od Tesco

Aktualności, SzLOT dostanie tysięcy Tesco - zdjęcie, fotografia

Zakończyło się głosowanie w drugiej edycji programu „Decydujesz, pomagamy”, w którym oddano ponad 4,6 mln głosów - informuje biuro prasowe Tesco Polska. Spośród 410 projektów społecznych, Polacy wybrali te najlepsze, które zostaną zrealizowane. Każdy z laureatów otrzyma 5.000 zł, dzięki którym będzie mógł wcielić w życie swój pomysł i poprawić jakość funkcjonowania najbliższego otoczenia. 

W zachodniopomorskim, dzięki grantom z programu „Decydujesz, pomagamy”, zostanie zrealizowanych sześć projektów. Między nimi jest „W rytmie fal” autorstwa Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

SzLOT planuje za te pieniądze zorganizowanie warsztatów tanecznych dla dzieci i młodzieży w każdą niedzielę wakacji. Prowadzić je będą profesjonalni instruktorzy tańca współczesnego.  Końcowym działaniem warsztatów będzie koncert galowy uczestników. 

 

SzLOT dostanie 5 tysięcy od Tesco komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com