:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C rozproszone chmury

SzLOT w konkursie Tesco. 5 tys. zł trafi do Szczecinka

SzLOT w konkursie Tesco. 5 tys. zł trafi do Szczecinka

36 000 złotych trafi na inicjatywy społeczne w województwie zachodniopomorskim. To efekt IV edycji IV edycji programu społecznego „Decydujesz, pomagamy”, realizowanego przez Tesco w woj. zachodniopomorskim wraz z fundacją Tesco. W regionie zrealizowanych zostanie 12 inicjatyw społecznych, wpływających na poprawę kondycji najbliższego otoczenia. Program realizowany będzie również w Szczecinku. 

Przypomnijmy. Na potrzeby programu mapa Polski została podzielona na mikroregiony, w których realizowane są najciekawsze i najpotrzebniejsze – zdaniem klientów Tesco – projekty społeczne. W IV edycji wprowadzone zostały korzystane zmiany. Tym razem Tesco wraz z Fundacją Tesco zapewniło finansowanie nie jednej, a trzem inicjatywom w każdym ze 125 mikroregionów w Polsce. W każdym z regionów przyznane zostały granty w wysokości 5 000, 3 000 i 1 000 złotych.

Wśród grantów w wysokości 5 tys. zł znalazł się projekt Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Projekt fotograficzny, który zamierza przeprowadzić stowarzyszenie ma być okazją, by zobaczyć najciekawsze miejsca w regionie widziane oczami młodych ludzi. Zadanie ma również na celu pokazanie, w jaki sposób można identyfikować się ze swoim miejscem zamieszkania
i jednocześnie dobrze się bawić, spędzając kreatywnie wolny czas. Konkurs zostanie zakończony wystawą fotograficzną.

Od 2016 roku odbyły się cztery edycje programu „Decydujesz, pomagamy”. W ciągu dwóch lat Tesco wraz z Fundacją Tesco wsparło 815 projektów społecznych, które w otwartym głosowaniu wybrali klienci sklepów. Łącznie do aktywnych mieszkańców trafiło 3 325 000 złotych na realizację lokalnych inicjatyw na rzecz najbliższego otoczenia. Jesienią tego roku odbędzie się kolejna – już V edycja programu. 
 


tesco decydujesz pomagamy szlot szczecinek - komentarze opinie

  • gość 2018-06-20 15:47:38

    Śmiech na sali-firma miejska bierze udział w konkursie dla stowarzyszeń często non profit i szczyci się tym że dostali 5 tyś... to proszę podać ile osób pracowało nad napisaniem projektu i ile wynosi wypłata którą te osoby wzięły plus oczywiście wynagrodzenie prezesa który wszystko nadzoruje. Okażę się że wtedy że np miesięczne wynagrodzenie zespołu zajmującego się projektem wyniosło 10 tyś jak nie lepiej, a zysk...echh a konkurs fotograficzny to raczej działka sapiku...Czy kiedyś ta organizacja będzie PROMOWAĆ miasto ?

Dodajesz jako: Zaloguj się