:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Szok! Na ul. Powstańców Wielkopolskich w Szczecinku ktoś znowu wyrzucił koty na śmietnik

Szok! Na ul. Powstańców Wielkopolskich w Szczecinku ktoś znowu wyrzucił koty na śmietnik

Czy wyrzucanie zwierząt na śmietnik powinno być karane? Choć za tę formę znęcania się nad zwierzętami już teraz można być pociągniętym do odpowiedzialności, to wciąż wydaje się najprostszy sposób na pozbycie się niechcianego problemu.

Zwłaszcza, że sprawcom takie czyny najczęściej uchodzą na sucho. We wtorek, 5.06 po raz trzeci ktoś wyrzucił do śmietnika małe kotki na ul. Powstańców Wielkopolskich. Koty na szczęście zostały uratowane. 

O sprawie poinformowała szczecinecka Straż Miejska. - W dniu 05.06 około godz. 14:00 patrol Straży Miejskiej interweniował na ul. Powstańców Wlkp. gdzie odebrano kotkę z młodymi kociętami – informują strażnicy. - Właściciel chciał się jej pozbyć, pozostawiając ją na śmietniku. Straż Miejską powiadomił pracownik Złotej Jesieni, który zaopiekował się rodziną. Kotka z małymi została przewieziona do schroniska dla zwierząt.

Ostatnio o podobnym zdarzeniu na tej samej ulicy informowaliśmy w kwietniu tego roku: https://szczecinek.com/artykul/jak-pozbyc-sie-niechcianych/436004 . Do podobnego zdarzenia także na ul. Powstańców Wielkopolskich w Szczecinku doszło rok wcześniej.

 

Foto/info: Straż Miejska w Szczecinku


straż miejska szczecinek koty śmietnik - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się