:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C pochmurno z przejaśnieniami

Szykują się zmiany w prokuraturze w Szczecinku, ale niewielkie

Szykują się zmiany w prokuraturze w Szczecinku. Ale niewielkie

Niedawno Prokuraturze Krajowej został przedstawiony wniosek Prokuratora Okręgowego w Koszalinie, żeby Janusz Bugaj, do tej pory pełniący obowiązki Prokuratora Rejonowego w Szczecinku, został na stałe szefem prokuratury w Szczecinku. Obowiązki Prokuratora Rejonowego pełni od 1 grudnia 2017, kiedy w stan spoczynku przeszedł dotychczasowy szef szczecineckiej prokuratury, Jerzy Sajchta.

 

- Decyzja jeszcze nie zapadła, przypuszczalnie będzie podejmowana w sierpniu - mówi Tematowi prok. Ryszard Gąsiorowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koszalinie. - Pojawił się także wniosek, który został przedstawiony Prokuratorowi Krajowemu, dotyczący stanowiska zastępcy Prokuratora Rejonowego w Szczecinku. I ta decyzja już zapadła. Zastępcą Prokuratora Rejonowego w Szczecinku pełni Marzena Ludwiniak-Aniołowska. 

W Szczecinku ma pojawić się także całkiem nowy prokurator.
- W Prokuraturze Rejonowej w Szczecinku od dawna jest wakat na stanowisku prokuratora - mówi Ryszard Gąsiorowski. - Potwierdzam, że zarekomendowaliśmy nową osobę, która może pojawić się na tym stanowisku. Decyzję wiążącą oczywiście podejmie Prokurator Generalny i wtedy być może kandydatka powołanie takie otrzyma. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


prokurator rejonowy szczecinek janusz bugaj jerzy sajchta - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się