:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -4°C bezchmurnie

Taniec w rytmie fal. Tym razem pogoda dopisała

Taniec w rytmie fal Trzesiecka – to kolejna atrakcja, jaką oferuje Szczecinek przyjeżdżającym tu na wypoczynek turystom, ale nie tylko. Taneczna akcja to pomysł Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, który może być realizowany dzięki grantowi otrzymanemu w ramach konkursu Tesco „Decydujesz, pomagamy”.

Na razie ze względu na kapryśną pogodę nie jest łatwo przekonać uczestników do tego, by w niedzielny poranek przyszli nad jezioro i wzięli udział w warsztatach tańca. Powoli jednak coraz więcej osób udaje się zachęcić, by przy muzyce dobrze się bawić i jednocześnie doskonalić swoją formę fizyczną. 
Kolejna muzyczna zabawa w ramach akcji „W rytmie fal” została zorganizowana w minioną niedzielę (16.07) przy pomoście Centrum. Zajęcia taneczne, głównie dla młodych kolonistów z Poznania czy Gdańska, poprowadziła instruktorka z Wydziału Tańca poznańskiej AWF, Joanna Borowiec. Uczestnikom warsztatów, którzy przy okazji poznawania kroków w choreografii fitness, mogli dowiedzieć się, jakie są ulubione taneczne figury gwiazd muzyki pop, do których należy chociażby Shakira. Trzeba przyznać, że niektórym uczestnikom nauka nowych umiejętności wychodziła całkiem nieźle.
Dodajmy. Taneczne poranki w rytmie fal mają być organizowane przez SzLOT w każdą niedzielę wakacji. Zajęcia odbywają się w godzinach pomiędzy 9.00 a 11.00 i mogą wziąć w nich udział wszyscy chętni, bez względu na wiek. Zgodnie z założeniem, „Taniec w rytmie fal” ma być sposobem na wakacyjną nudę i odkrywanie nowych możliwości. 
 

szlot, taniec w rytmie fal, pomost park, tesco - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się