:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Tegoroczni Mocarze Gospodarczy. Kto nimi zostanie?

Tegoroczni Mocarze Gospodarczy. Kto nimi zostanie?

Ruszyła XIV edycja konkursu gospodarczego „Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego”. W tegorocznej edycji pojawiła się nowa kategoria i podkategorie oraz wprowadzono kilka zmian w regulaminie. Podobnie, jak w latach ubiegłych, kandydatury we wszystkich kategoriach oprócz Osobowości Gospodarczej Roku,  mogą zgłaszać mieszkańcy naszego powiatu.

 


Celem konkursu jest:

-     uhonorowanie firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy Ziemi Szczecineckiej w 2017 roku,

-     uhonorowanie osoby, która w sposób ponadprzeciętny wpłynęła w 2017 roku na rozwój gospodarczy powiatu,

-     promocja rozwoju gospodarczego powiatu szczecineckiego,

-     uhonorowanie osoby, która swoimi działaniami i zaangażowaniem w sferze pozagospodarczej wpłynęła na rozwój powiatu szczecineckiego oraz przyczyniła się do jego promocji,

-     uhonorowanie wydarzenia, które w sferze pozagospodarczej sposób szczególny przyczyniło się do promocji powiatu szczecineckiego,

-     promocja lokalnych, młodych stażem, rozwojowych firm mających siedzibę na terenie powiatu szczecineckiego,

-     zachęcenie do zakładania działalności gospodarczych,

-     integracja środowiska biznesowego z samorządem.

 

Nagrody w konkursie „Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego” będą przyznane w następujących kategoriach:

1.    Osobowość Gospodarcza Roku

2.    Przedsięwzięcie Inwestycyjne Roku

 • mikro i mały inwestor
 • średni i duży inwestor

3.    Najlepszy Produkt Roku

 • produkt spożywczy
 • produkt technologiczny
 • produkt turystyczny i inne 

4.    Najlepszy Podmiot Działający w Usługach

5.    Udany Debiut

6.    Pozagospodarcze:

 • Wydarzenie,
 • Osobowość Roku

 

Kandydatury w powyższych kategoriach, oprócz Osobowości Gospodarczej Roku, mogą zgłaszać:

 

 1. jednostki samorządu terytorialnego,
 2. organizacje zrzeszające podmioty gospodarcze,
 3. organizacje działające w obszarach związanych z poszczególnymi kategoriami,
 4. wszyscy chętni do wzięcia udziału w konkursie, w swoim imieniu,
 5. mieszkańcy powiatu.

 

Kandydatów w kategorii Osobowość Gospodarcza Roku  zgłaszają:

 1. jednostki samorządu terytorialnego,
 2. członkowie kapituły konkursu

Aby zgłosić kandydaturę/y należy przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną, faksem bądź dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Interesanta, w terminie do 19 marca 2018 r., zgłoszenie zawierające, w zależności od kategorii, określone dane – formularze zgłoszeniowe do poszczególnych kategorii zamieszczone są poniżej.

Adres:

Starostwo Powiatowe w Szczecinku

ul. Warcisława IV 16

78-400 Szczecinek,

e-mail: [email protected], fax.: 94 37 29 256

 

Kandydatury można zgłosić również na kuponach konkursowych zamieszczonych w tygodniku ”Temat szczecinecki” lub ze strony Starostwa Powiatowego w Szczecinku (formularze zgłoszeniowe do pobrania tutaj)

Poniżej przedstawiamy cele konkursu w poszczególnych kategoriach, zachęcając Państwa do zgłaszania kandydatur.

Celem konkursu w kategorii:

 1.  „Przedsięwzięcie Inwestycyjne Roku” jest wyłonienie i promocja przedsięwzięć inwestycyjnych roku 2017, które miało znaczący wpływ na rozwój gospodarczy i promocję powiatu.

2.  „Najlepszy Produkt Roku” jest wyłonienie i promocja produktu posiadającego niepowtarzalne walory w swojej kategorii asortymentowej, które gwarantują jego konkurencyjną pozycję na rynku.

3. „Najlepszy Podmiot Działający w Usługach” jest wyłonienie i promocja usługi cieszącej się uznaniem konsumentów oraz wyróżniającej się wysoką jakością.

4. „Udany Debiut” jest promocja lokalnych, młodych stażem, rozwojowych firm, a tym samym zachęcenie do zakładania działalności gospodarczych.

5.  „Osobowość Gospodarcza Roku” jest wyłonienie i promocja osób podejmujących działania szczególnie ważne dla rozwoju gospodarczego powiatu szczecineckiego oraz prezentacja autorytetów w tej dziedzinie. Osobowością Gospodarczą Roku może być osoba, działająca na terenie powiatu szczecineckiego, która w sposób istotny i ponadprzeciętny nie bacząc na trudy działania, swoją pracą, postawą i zaangażowaniem przyczyniła się do rozwoju gospodarczego powiatu szczecineckiego lub wywarła znaczący wpływ na zwiększenie inwestycji w powiecie.

 6.    „Pozagospodarcze Wydarzenie i Osobowość Roku” jest wyłonienie i promocja:

-       osób wyróżniających się profesjonalizmem i skutecznością, które w roku 2017 wykazały się aktywnością i zaangażowaniem w dziedzinach pozagospodarczych. Osób wyróżniających się w środowisku, pomagających innym, robiących coś nieprzeciętnego, które poprzez swoją działalność i postawę przyczyniły się do promocji powiatu szczecineckiego,

-       wydarzeń pozagospodarczych - sportowych, kulturalnych, turystycznych, rekreacyjnych, społecznych, politycznych, oświatowych itp. o zasięgu ponadregionalnym, promujących powiat szczecinecki. Wydarzeń, które zapadły w pamięć ze względu na swój niecodzienny charakter.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 13 kwietnia 2018 r. podczas uroczystej Gali Konkursu.

Nagroda "Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego" ma charakter honorowy i prestiżowy. Zwycięzcy konkursu w poszczególnych kategoriach nagradzani są statuetkami przyznawanymi przez Kapitułę Konkursu.

Wszelkie formularze i regulamin do pobrania tutaj)

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


mocarz gospodarczy 2018 zgłoszenia regulamin - komentarze opinie

 • gość 2018-03-06 21:30:40

  Po Słowiance ta nagroda to kupa śmiechu...To ponury żart? Mocarz Lis

 • gość 2018-03-13 09:51:18

  Fuchach” dwóch dyrektorów podległych staroście. Robert Jasek - szef ZS nr 2 - dorabia jako wiceszef Centrum Edukacji Ekologicznej. Natomiast Sławomir Elegańczyk - dyrektor Zakładu Obsługi Nieruchomości - wykazuje dochody z dodatkowych zleceń. Na takich “fuchach” zarabia niemało, bo prawie 100 000 zł rocznie! My już wiemy skąd są te pieniądze! Wiemy też ile dodatkowo zarabia Jasek.

Dodajesz jako: Zaloguj się