:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Tenis stołowy: Medale szczecineckich kolejarzy

tenis stołowy, Tenis stołowy Medale szczecineckich kolejarzy - zdjęcie, fotografia

Od 18 do 20 października w Iławie rozgrywane były 55 Mistrzostwa Polski Kolejarzy w tenisie stołowym. Wśród 120 zawodników z całego kraju wystąpili dwaj  pingpongiści ze Szczecinka, Stanisław Deneszewski i Grzegorz Kaczała. Obaj spisali się bardzo dobrze i w końcowej klasyfikacji zajęli czołowe, medalowe lokaty. Tak się złożyło, że w roku ubiegłym  Stanisław Deneszewski uległ w finale tylko znakomitemu zawodnikowi z KM Warszawa, Zbigniewowi Prokuratowi, grającemu niegdyś w I-lidze. W tym roku sytuacja powtórzyła się i po zaciętych pojedynkach Stanisław Deneszewski doszedł do finału i uległ w nim ponownie zawodnikowi z Warszawy. - Ponieważ w turnieju graliśmy systemem "do dwóch przegranych", przegrana w finale nie dawała mi automatycznie 2-miejsca i musiałem jeszcze o nie powalczyć- mówił Deneszewski.- W grze o srebro spotkałem się ze swoim kolegą ze Szczecinka, Grzegorzem Kaczałą. Po emocjonującej walce zostałem przez niego pokonany 3:2 i ostatecznie  zdobyłem brązowy medal. Grzesiek zdobył srebro- zakończył Deneszewski. Tego samego dnia po południu zostały rozegrane gry deblowe, w których po zaciętych bojach szczecinecka para wywalczyła brązowe medale.

Tenis stołowy: Medale szczecineckich kolejarzy komentarze opinie

• DarekZ - niezalogowany 2013-10-23 13:49:29

Brawa za 3 medale! Patrząc na sukcesy Grzegorza Kaczały, Antosia Biedziuka, Stanisława Deneszewskiego, na 16 drużyn grających w Szczecineckiej Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego (w ubiegłym sezonie 14), aż żal, że nie ma u nas II ligi w tej dość, jak widać, popularnej dyscyplinie sportu. Jeszcze kilka lat temu zespół z Antosiem i Grzegorzem w składzie walczył o I ligę! Jak by nie patrzeć, chyba w każdej szkole, w wiejskich świetlicach i innych miejscach, stoją stoły do pingponga. Młodzież z okolic Szczecinka zdobywa medale imprez wojewódzkich. A jednocześnie pieniążki, bez których niewiele się zdziała, idą na dość nietypowe dyscypliny sportu, które uprawia garstka osób. Pozdrawiam wszystkich miłośników tenisa stołowego i sportu w ogóle!