:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

21°C rozproszone chmury

Tenis ziemny samorządowców: Mieczysław Makowski z brązem

Od 29 czerwca do 1 lipca 2018 odbywały się w Koninie 14 Mistrzostwa Polski  Samorządowców w Tenisie Ziemnym pod patronatem Związku Powiatów Polskich I Prezydenta miasta Konina.

Powiat Szczecinecki reprezentował Mieczysław Makowski, który zajął trzecie miejsce zdobywając brązowy medal.  W mistrzostwach udział wzięło 57 zawodników reprezentujących wszystkie województwa. W drodze do brązowego medalu Mieczysław Makowski pokonał  2:0 Roberta Pisulę  z  Gizałk ,  2:0 Waldemara Olczaka z Warszawy,  2:0 Adama Kochańskiego z Katowic i uległ o wejście do finału 2:0 Zbigniewowi Księskiemu .

W roku 2017  Mieczysław Makowski reprezentując Powiat Szczecinecki  na Mistrzostwach Polski w Teresinie zdobył srebrny medal.

info/foto: M. Makowski