:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Tenisowe zmagania najmłodszych

tenis ziemny, Tenisowe zmagania najmłodszych - zdjęcie, fotografia

Od 26 do 27.11. na kortach AQUA TUR w Szczecinku odbył się Halowy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek i Skrzatów. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowali się miejscowi tenisiści. W rywalizacji wzięli udział młodzi tenisiści z Bydgoszczy, Goleniowa, Gorzowa, Koszalina, Poznania, Wałcza, Szczecina oraz Szczecinka.

Wśród Skrzatek:

W grze pojedynczej w meczu finałowym Antonina Helińska AT Promasters Szczecin pokonała 6:4; 2:6; 10:6 Adriannę Hyl Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe. Trzecie miejsce zajęły Julia Wartecka Olimpia Poznań i Weronika Kluj SKT Szczecin. W grze podwójnej w meczu finałowym para Antonina Helińska i Hania Brusiło Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe pokonała 6:3; 6:1 Adriannę Hyl i Zuzannę Sędzik Goleniów.

Wśród Skrzatów:

W grze pojedynczej w meczu finałowym Gabryś Łosiewicz Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe pokonał 6:0; 6:1 Brunona Kokota AZS Poznań. Trzecie miejsce zajęli Jakub Gogulski Piątki Wałcz i Artur Król SKT Centrum Bydgoszcz. W grze podwójnej w meczu finałowym  Gabryś Łosiewicz i Jakub Gogulski pokonali 6:3; 6:0 Brunona Kokota i Mikołaja Rucińskiego PRO Tenis Koszalin.  

 

info/foto: Józef Szpakowski 


Tenisowe zmagania najmłodszych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com