:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C rozproszone chmury

Tłukli się pod monopolowym. Jeden z mężczyzn "wpadł" w wystawę

Tłukli się pod monopolowym. Jeden z mężczyzn

Czy nocna prohibicja to dobry pomysł? Zakaz sprzedaży alkoholu między godziną 23.00 a 5.00, który wprowadzają już niektóre miasta, ma przyczynić się m.in. do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Statystycznie co czwarte przestępstwo zostaje popełnione, kiedy jego sprawca znajduje się pod wpływem alkoholu. Wprowadzenie prohibicji ma też wpłynąć na zmniejszenie liczby różnorodnych incydentów: bójek czy awantur przede wszystkim przy sklepach monopolowych. 


A tych nie brakuje. Jak się okazuje – także w Szczecinku. Do takiej właśnie nocnej awantury „pod monopolowym” doszło w miniony weekend. Nikomu nic się na szczęcie nie stało. 
Grupa szarpiących i awanturujących się mężczyzn na ul. Wyszyńskiego została najpierw zauważona przez przejeżdżający tamtędy patrol Straży Miejskiej. W wyniku przepychanej jeden z mężczyzn, który brał udział w awanturze, został wepchnięty w szybę wystawową, rozbijając ją. Strażnicy wezwali na miejsce policję. 
- Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia zastali tam mężczyzn, którzy się awanturowali – potwierdza sierż. Ewa Żaglewska z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. – Uczestnicy szarpaniny złożyli wyjaśnienia. Z całego zajścia została sporządzona notatka policyjna. Nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Nikogo nie zatrzymano, nikomu też nie postawiono żadnych zarzutów.
 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


monopolowy bójka incydent wystawa alkohol prohibicja - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się