:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

To będzie prawdziwy babski targ

Imprezy, będzie prawdziwy babski - zdjęcie, fotografia

Wiosna! Nadszedł więc czas, by odmienić nieco swój wygląd, a przy okazji zrobić generalne porządki w szafie. Doskonałą okazją do tego, by wraz z nadejściem cieplejszych dni pozbyć się zalegających w garderobie swetrów, spodni, płaszczy czy butów będzie Babski Targ. To druga tego typu impreza w Szczecinku. Organizatorzy liczą na liczny udział (nie tylko pań) w tym wydarzeniu, a także na to, że impreza na stałe wpisze się w kalendarz imprez kulturalnych nad Trzesieckiem.

Pomysłodawcami przedsięwzięcia są panie ze Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Szczecinku. – Po dłuższej przerwie chciałyśmy wrócić do idei Babskiego Targu, którą chciałyśmy zaszczepić wśród mieszkanek Szczecinka już kilka lat temu – mówi nam Bożena Hodowaniec, jedna z organizatorek wydarzenia. – No i się udało. Dużo osób sygnalizowało nam, że jest potrzeba zorganizowania takiej właśnie przestrzeni, gdzie panie będą mogły się spotkać, opróżnić swoje przepełnione szafy, podpatrzeć i nabyć coś nowego, wymienić doświadczenia, zawrzeć nowe znajomości i po prostu miło spędzić ze sobą czas. Mamy nadzieję, że nasz Babski Targ stanie się imprezą cykliczną.

Jak informują organizatorzy, podczas Babskiego Targu będzie można wymienić się lub zakupić odzież kobiecą oraz dziecięcą. Ceny będą okazyjne, a asortyment różnorodny. Będzie to więc jedyna taka okazja, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne rzeczy. Co ważne, są jeszcze wolne miejsca dla osób, które chciały się ze swoją garderobą wystawić. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 18 kwietnia. Szczegóły i regulamin targu można odnaleźć na stronie internetowej Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej lub na stronie FB tego wydarzenia https://www.facebook.com/events/1137420729738155/ . 

Babski Targ odbędzie się 21 kwietnia (piątek) w godzinach 17.00-20.00 w budynku SzSM przy ul. 28 Lutego 14Aa. Co ważne, można przyjść również z dzieckiem. Organizatorzy przewidują bowiem kącik dla dzieci do malowania, aby mamy na chwilę mogły odłączyć się od swoich pociech, by upolować ciekawą rzecz.  

To będzie prawdziwy babski targ komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com