:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

To był dzień prawdziwej życzliwości

Jak informuje Magdalena Leonowicz, 21 listopada, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4, w Szczecinku, obchodziły Światowy Dzień Życzliwości. Główną ideą tego wyjątkowego święta było udowodnienie uczniom, iż życzliwość jest postawą budowania dobrych relacji międzyludzkich. Życzliwy, uczynny, serdeczny człowiek zaraża swą pozytywną energią innych.

- My postanowiliśmy wyzwolić nasze endorfiny poprzez włożenie śmiesznych kapci. Tygrysie łapki, jednookie minionki, góralskie kierpce opanowały szkolne korytarze, wywołując uśmiech na twarzy niejednego ponuraka. Uzupełnieniem pedagogicznego przekazu były w pełni demokratyczne wybory – króla i królowej życzliwości. A ponieważ powszechnie wiadomo, że uśmiech jest zaraźliwy, nasi uczniowie chcieli zarazić swoim optymizmem mieszkańców naszego miasta. Dzieci z klasy IIIa i IIIb dumnie rozdawały szczecinecczanom „uśmiechnięte plakietki”, recytując przy tym zabawne wierszyki o życzliwości. Reakcja zwrotna – wielu rozbawionych przechodniów naszego deptaka, świadczy o 100% spełnieniu naszej akcji. Pamiętajmy, pozytywna energia, którą dajemy innym, wraca do nas z podwojoną siła, uśmiechajmy się, zatem częściej i życzliwiej. 

 

 

To był dzień prawdziwej życzliwości komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com