:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C słabe opady deszczu

To był kolejny Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego

W niedzielę (3.12) Klub Tańca Towarzyskiego "AIDA" wraz z SAPiK-iem zorganizował kolejną edycję Mikołajkowego Turnieju Tańca Towarzyskiego, która odbyła się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 przy ulicy Krakowskiej.

Zawody zostały podzielone na trzy bloki, na samym początku zaprezentowały się pary dziecięce. Najmłodsi uczestnicy mieli do 7 lat. Drugi z bloków, poświęcony był dla par w wieku 12-14 lat, a trzeci - dla starszych (od 15 lat).

Byliśmy świadkami między innymi walca angielskiego i wiedeńskiego, cha-chy, samby, tanga, rumby czy quickstepu i pasodoble, oraz pokazów artystycznych.
Uczestników oceniali sędziowie: Antoni Grycmacher, Ewa Czarnecka, Katarzyna Grzęska, Tomasz Jabłoński, Dominika Lemańczyk, Łukasz Olczak, Elżbieta Zięciak i Anna Zjawińska. 

Do Szczecinka przyjechali zawodnicy z tanecznych klubów z wielu miast, chociażby z Warszawy, Wolina, Świdwina, Koszalina, Kołobrzegu, Międzyzdrojów, Szczecina, Elbląga, Poznania czy Bydgoszczy. Poziom prezentowanych tańców, był niezwykle wysoki, a uczestnicy na parkiecie jak zawsze dawali z siebie wszystko.

Wyniki końcowe Turnieju Tańca Towarzyskiego:

Kategoria 10-11 klasa D (LA) Jakub Dutka i Natalia Stadnik (Koszalin)
Kategoria 10-11 klasa D (ST) Michał Szymanowski i Alicja Piotrowska (Bydgoszcz)
Kategoria 10-11 klasa E Igor Lewandowski i Zofia Szymanowska (Bydgoszcz)
Kategoria 12-13 klasa C (LA) Franciszek Jarosz i Aleksandra Bronisławska (Bydgoszcz)
Kategoria 12-13 klasa C (ST) Maciej Rybak i Zofia Matysiak (Warszawa)
Kategoria 12-13 klasa D (LA) Piotr Dębicki i Dalia Przetacznik (Świnoujście)
Kategoria 12-13 klasa D (ST) Jakub Ciupa i Marta Zmudczyńska (Gdańsk)
Kategoria 12-13 klasa E Paweł Borkowski i Aleksandra Wojciechowska (Szczecin)
Kategoria 14-15 klasa B (LA) Bartosz Kozub i Karina Kujawa (Koszalin)
Kategoria 14-15 klasa B (ST) Ernest Jaśkowiak i Maja Romanowska (Bydgoszcz)
Kategoria 14-15 klasa C (LA) Jan Szczepański i Amelia Nowak (Toruń)
Kategoria 14-15 klasa C (ST) Piotr Sterczewski i Paulina Paciorek (Szczecin)
Kategoria 14-15 klasa D (LA) Stanisław Bestrzyński i Wiktoria Zwierzykowska (Inowrocław)
Kategoria 14-15 klasa D (ST) Jakub Lewandowski i Klaudia Radtke (Toruń)
Kategoria pow. 15 klasa B (LA) Karol Radomski i Maja Urbanowicz (Świdwin)
Kategoria pow. 15 klasa B (ST) Jacek Babirecki i Oliwia Jasek (Świnoujście)
Kategoria pow. 15 klasa C (LA) Hubert Cyprych i Natalia Bednarczyk (Goleniów)
Kategoria pow. 15 klasa C (ST) Kacper Brach i Wiktoria Radecka (Gdańsk)
Kategoria pow. 15 klasa D (LA) Maciej Zając i Julia Podgórska (Myślibórz)
Kategoria pow. 15 klasa D (ST)

Andrey Borisovich i Dominika Gołaszewska (Gdańsk)

Patryk Witczuk

mikołajkowy taniec towarzyski szczecinek aida turniej - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się