:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

To był "Pierwszy krok pływacki"

W niedzielę 11.12. na szczecineckiej pływalni odbyły się zawody pływackie pod nazwą „Pierwszy krok pływacki”. Organizatorem tych zawodów był Miejski Klub Pływacki Szczecinek - informuje trener MKP, Kamil Biegański. 

Zawody były skierowane do dzieci rozpoczynających swoją przygodę z pływaniem. W zawodach wzięło udział około 100 dzieci ze Szczecinka z roczników 2001-2009. W imprezie sportowej uczestniczyły dzieci z trzech  klubów (MKP Szczecinek, Triathlon Szczecinek oraz Pentatlon Szczecinek). Najliczniejszą grupę stanowiły dzieci z Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek – prawie 70 osób

Zawody były przede wszystkim dobrą zabawą a rywalizacja była przede wszystkim zabawowa.

Dzieci ewakuowały się do tratwy ratunkowej, ścigały się w wielkich dmuchanych kołach, szalały na czas na zjeżdżalni, łowiły skarby z wody oraz uczestniczyły w wielu innych zabawach z przyborami pływackimi.

Dla dzieci rywalizujących w zawodach MKP Szczecinek przygotował dodatkowe niespodzianki. Każdy uczestnik zawodów dostał pamiątkowy medal i słodką niespodziankę, a na zakończenie zawodów rozlosowano nagrody rzeczowe.

Duża ilość rodziców dopingujących swoje pociechy potwierdzają, że warto organizować zawody pływackie w Szczecinku - mówi Kamil Biegański. - „Pierwszy krok pływacki” jest imprezą cykliczną i w następnym, 2017 roku zorganizujemy jeszcze nie raz  pływacką zabawę.

Dziękujemy sponsorom, rodzicom, trenerom oraz zawodnikom MKP Szczecinek za pomoc w zorganizowaniu zawodów.

Współorganizatorami byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku oraz Spółka Aqua Tur, która za darmo udostępniła dzieciom basen na zawody, za co w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy.

 

info/foto: Kamil Biegański


To był "Pierwszy krok pływacki" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com