:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

To były mistrzostwa powiatu w pływaniu

plywanie, były mistrzostwa powiatu pływaniu - zdjęcie, fotografia

03.02.2017 roku na obiekcie AQUA TUR w Szczecinku odbyły się po raz pierwszy Mistrzostwa  Powiatu Szczecinek w pływaniu drużynowym szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  i  gimnazjalnych w ramach Gimnazjady - informuje Jacek Brynkiewicz. - Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z   Kalendarzem Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. W  imprezie udział wzięły 4 szkoły podstawowe z Miasta Szczecinek: W kategorii dziewcząt  wystartowały 4 reprezentacje , zaś w kategorii  chłopców 3,  razem  55 uczestników.

Zwycięzcami zawodów  w kategorii dziewcząt  zostały  uczennice  Szkoły Podstawowej nr 1, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7, III miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 , IV miejsce Społeczna Szkoła Podstawowa.
Zwycięzcami zawodów  w kategorii  chłopców zostali  również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1,   II   miejsce zajęła  Społeczna Szkoła Podstawowa, III miejsce Szkoła Podstawowa nr 6.

W rywalizacji szkół gimnazjalnych udział wzięło 5 szkół.  W kategorii dziewcząt wystartowały  3 reprezentacje, zaś w kategorii  chłopców 5.

Zwycięzcami zawodów  w kategorii dziewcząt  zostały  uczennice  Gimnazjum nr 2 w Szczecinku, II   miejsce zajęło Gimnazjum  nr  1 w Szczecinku, III miejsce Gimnazjum z Bornego Sulinowa.  Zwycięzcami zawodów  w kategorii  chłopców zostali  uczniowie Gimnazjum nr 1 w Szczecinku, II   miejsce zajęło Gimnazjum nr 2 w Szczecinku, III miejsce Gimnazjum nr 3 w Szczecinku,  IV miejsce Gimnazjum z Bornego Sulinowa.

info/foto: Jacek Brynkiewicz