:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C umiarkowane opady deszczu

To klikacie najbardziej. Wasze top 10

Aktualności, klikacie najbardziej Wasze - zdjęcie, fotografia

Koniec roku ipoczątek nowego zwykle zachęca do różnego rodzaju podsumowań. Jaki w Szczecinku był 2016 rok? Co się wydarzyło w ciągu tych minionych dwunastu miesięcy? Jakie informacje spośród tych, o których pisaliśmy, były najbardziej istotne, które wywoływały najwięcej emocji i komentarzy? Obok jakich wydarzeń 2016 roku po prostu nie dało się przejść obojętnie? 

Oto TOP 10 najbardziej popularnych artykułów Tematu Szczecineckiego w mediach społecznościowych. Które z poruszanych przez nas tematów wywarły na naszych Czytelnikach największe wrażenie? Które były najczęściej klikane i komentowane? W niektórych przypadkach pewnie będziecie zaskoczeni...

Zacznijmy od miejsca 10. Zestawienie otwierają dwa teksty. Pierwszy dotyczy próby samobójczej młodej mieszkanki Szczecinka, drugi interwencji karetki pogotowia wobec pacjenta ważącego 300 kg.

10. „24-latka chciała wyskoczyć z IV piętra” http://temat.net/aktualnosci/25776/24-latka-chciala-wyskoczyc-z-IV-pietra

24- letnia mieszkanka Szczecinka wpadła w histerią i chciała popełnić samobójstwo, wyskakując z IV piętra. Sytuacja była dramatyczna - w pewnym momencie kobieta wisiała już na parapecie (…).

„Karetka w wersji XXL. Pacjent ważył 300 kg” http://temat.net/aktualnosci/26300/Karetka-w-wersji-XXL.-Pacjent-wazyl-300-kg

W jednym z bloków przy ul. Mariackiej w Szczecinku do chorego, ważącego 300 kg mężczyzny zostały wezwane dwie karetki pogotowia i dwie straże pożarne (…).

 

Na miejscu 9 znalazły się trzy artykuły, a wraz z nimi: mający wystąpić w Szczecinku Behemoth, „tajemnicza” śmierć pacjenta w szpitalu i Szczecinek w TVN24.

9. „Protest przeciwko koncertowi Behemotha w Szczecinku” http://temat.net/aktualnosci/26419/Protest-przeciwko-koncertowi-Behemotha-w-Szczecinku.-Protestujemy-przeciwko-wykorzystywaniu-naszych-pieniedzy-niezgodnie-z-naszymi-przekonaniami

“Stanowczo protestuję przeciwko umożliwieniu i finansowaniu przez SAPiK w Szczecinku planowanego koncertu zespołu Behemoth w Szczecinku” - czytamy w liście protestacyjnym. - Mamy w Szczecinku i jazz i disco polo, mamy ciężką muzykę i jest też miejsce dla Behemotha, który z punktu widzenia muzycznego jest świetnym zespołem - mówi o tych planach w TV Zachód burmistrz Jerzy Hardie-Douglas. (…).

„Umarł na ból głowy” http://temat.net/aktualnosci/26448/Umarl-na-bol-glowy

Pani Rozalia (dane do wiadomości redakcji) robiła, co mogła, by uratować swojego 62-letniego męża. Jak twierdzi, w szpitalu było jednak inaczej. Ostatecznie pacjent zmarł. Co się wydarzyło? (…)

„Operacja bez znieczulenia” http://temat.net/aktualnosci/24956/Operacja-bez-znieczulenia,-czyli-Szczecinek-w-TVN24

W Wielką Sobotę (26.03) wieczorem o Szczecinku usłyszała cała Polska. Wszystko za sprawą programu Ryszarda Cebuli „Blisko ludzi”, który wyemitowała stacja TVN24 o godz. 20.00. Nagranie z udziałem wiceburmistrza Daniela Raka, rzecznika prasowego UM Tomasza Czuka, radnego RdS Marcina Bedki oraz ekspertów: Julii Pitery, Ryszarda Kalisza i Maksa Kraczkowskiego – dotyczyło tzw. sieci powiązań na linii partyjno-biznesowej, w których główne role mają odgrywać syn burmistrza Jakub Hardie-Douglas oraz wiceburmistrz Daniel Rak (…).

Miejsce 8 to informacja o makabrycznym odkryciu na jednym z placów zabaw.

8. „Zwłoki na placu zabaw” http://temat.net/aktualnosci/26353/Zwloki-na-placu-zabaw

Makabrycznego odkrycia dokonał 24.08 mieszkaniec, przechodzący obok placu zabaw znajdującego się na terenach OSiR przy ul. Szczecińskiej. Na największym z urządzeń, służącym do dziecięcych zabaw, wisiały zwłoki 52-letniego mężczyzny (…).

Na miejscu 7 znalazła się sprawa młodego mieszkańca Szczecinka, który w dość nietypowy sposób chciał wrócić z Anglii do domu.

7. „Zdemolował auto w Anglii, bo chciał wrócić do Szczecinka” http://temat.net/aktualnosci/24700/Zdemolowal-auto-w-Anglii,-bo-chcial-wrocic-do-Szczecinka.-Zobacz

Mieszkaniec Szczecinka, pijany i bezrobotny 23-latek, pracujący wcześniej na zmywaku angielskim pubie we Wrexham, został przyłapany na tym, jak nietrzeźwy zdemolował auto na parkingu przed miejskim aquaparkiem. (…).

Miejsce 6 to wypadek, który miał miejsce całkiem niedawno.

6. „Młody, szybki i BMW” http://temat.net/aktualnosci/27068/Mlody,-szybki-i-w-bmw 

Młody, szybki, nazbyt ufający w swoje umiejętności za kółkiem… Taki jest stereotyp kierowcy z bmw. Czy ma odzwierciedlenie w faktach? Niestety, tak. 11.11 kierujący swoją “trójką” młody mężczyzna najprawdopodobniej nie dostosował prędkości i możliwości auta do warunków jazdy (…).

Na miejscu 5 wstrząsające nagranie dręczonych w ubojni zwierząt. 

5. „Zwierzęta idą na rzeź. Nagrano niesłychane okrucieństwo i przemoc” http://temat.net/aktualnosci/26717/Zwierzeta-ida-na-rzez.-Nagrano-nieslychane-okrucienstwo-i-przemoc

Bicie po głowie młotkiem, rażenie prądem we wrażliwe miejsca czy przepędzanie zwierząt z poważnymi urazami nóg… To tylko niektóre z obrazów znęcania się nad zwierzętami, zarejestrowanych na nagraniach wykonanych przez aktywistów BASTY i Vivy w jednej z zachodniopomorskich ubojni (…).

Na miejscu 4 znalazło się dramatyczne wydarzenie, które miało miejsce w jednej ze szczecineckich szkół.

4. „Samopodpalenie na terenie Zespołu Szkół nr 5” http://temat.net/aktualnosci/27307/Samopodpalenie-na-terenie-Zespolu-Szkol-nr-5-(aktualizacja)

Młody człowiek, uczeń szkoły, oblał się łatwopalną substancją i podpalił przed samym budynkiem (…).

Miejsce 3 naszego zestawienia to…

3. „Z czwartego piętra wypadły meble” http://temat.net/aktualnosci/25921/Z-czwartego-pietra...-wypadly-meble 

Emocje meczowe trafiają rykoszetem także w związki. Przekonać się można o tym było wieczorem przy ul. Kościuszki 29, gdy z okna 4 piętra zaczęły wypadać meble mieszkaniowe (…).

Miejsce 2 naszego zestawienia to bardzo smutna informacja.

2. „Nie żyje piłkarz MKP Szczecinek” http://temat.net/aktualnosci/27427/Nie-zyje-pilkarz-MKP-Szczecinek

Smutna wiadomość dotarła do nas z Anglii. Kilka dni temu w wypadku samochodowym zginął pomocnik Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek, Wojciech Rubaszniak (…). 

I wreszcie miejsce 1 naszego TOP10 najpopularniejszych artykułów. Na szczycie zestawienia zdarzenie, do którego doszło w październiku na Świątkach.

1. „Bitwa (słowna) młodzieży z policją pod sklepem na Świątkach” http://temat.net/aktualnosci/26947/Bitwa-(slowna)-mlodziezy-z-policja-pod-sklepem-na-swiatkach-[aktualizacja,-video]

28.10 około południa przy sklepie spożywczym na terenie Świątek. Do stojącej, około dziesięcioosobowej grupy młodzieży, podjechał patrol policji. Według pierwszych wersji, żaden z nich nie chciał dać się wylegitymować, zachowywali się agresywnie.  Rozpoczęła się szarpanina z policjantami, którzy nie byli w stanie poradzić sobie z taką ilością napastników. Policja użyła gazu (…).

 


To klikacie najbardziej. Wasze top 10 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com