:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  25°C lekkie zachmurzenie

Tomasz "Baryła" Balcewicz walczy o wyjazd na Hip Hop Kemp!

Trwa właśnie głosowanie na osobę, która ma wystąpić na 17. Hip Hop Kempie, międzynarodowym festiwalu kultury hip-hop. O jedną przepustkę walczy ponad 140 graczy. Jednym z nich jest pochodzący ze Szczecinka Tomasz “Baryła” Balcewicz.

Głosować można poprzez stronę https://hiphopkemp.pl/corner/ - tam wybiera się piątkę swoich faworytów. Wygrana w głosowaniu co prawda nie daje pewności wyjazdu, ale bardzo pomaga jury (Radek Miszczak (HHK), Goodkid i Yurkosky) w podjęciu ostatecznej decyzji. Co ciekawe, w głosowaniu udział bierze także Ultra High - Dawid Nowakowski z Bornego Sulinowa.

Hip Hop Kemp odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia w Festivalparku w miejscowości Hradec Králové w Czechach. Na imprezie tej zaprezentują się między innymi raperzy KęKę, Grubson i Paluch, grupa Strong Arm Steady i $uicideboy$ czy polsko-niemiecka piosenkarka, Rosalie Hoffman. Impreza odbywa się już od 2002 roku i cieszy się coraz większą popularnością także wśród polskich fanów.

“Baryła” swoje teksty pisał już od najmłodszych lat. Obecnie mieszka w Poznaniu, w 2012 roku nagrał epkę pod tytułem "1001" w February Studio. Materiał powstał we współpracy z Blender Art. Na koncie ma także takie utwory jak “Różowa Komnata”, “Nie ma tego złego”, “Czasem jestem” czy “Święta Panna”.
W tym roku Tomasz Balcewicz stworzył na Ukrainie pierwszy klip do utworu "Gwiazdozbiór". Dwa tygodnie temu opublikowany został "Krótki Mixtape Reggae'owo Dancehall'owy" (KMRD), który powstał przy pomocy Krzysztofa Jacewicza (GrosSelektah (G-hot Sound)).

 

Patryk Witczuk


hip hop kemp czechy szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się