:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Tragiczny finał kolejnych poszukiwań. Ciało zaginionej kobiety na Mysiej Wyspie

Tragiczny finał kolejnych poszukiwań. Ciało na Mysiej Wyspie

Kilka minut po godzinie 18.00 z terenu Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, mieszczącej się przy ul. Polnej wyjechała kolumna, z funkcjonariuszami udającymi się na poszukiwania mieszkanki Szczecinka

Zaledwie dwa dni minęły od zakończenia ostatnich poszukiwań, w trakcie których odnaleziono zwłoki 42-letniego mieszkańca Godzisławia. Dzisiejsza, dynamiczna akcja zakończyła się jednak równie tragicznie.

Kilka minut po godzinie 18.00 z terenu Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, mieszczącej się przy ul. Polnej wyjechała kolumna, z funkcjonariuszami udającymi się na poszukiwania mieszkanki Szczecinka. Niestety, już po godzinie akcja została przerwana. Policjanci odnaleźli ciało poszukiwanej kobiety. Jej samochód stał zaparkowany na Mysiej Wyspie od trzech dni, o czym powiadomił policję operator monitoringu miejskiego. I na Mysiej Wyspie znaleziono również ciało kobiety.

Poszukiwaną kobietą była 45-letnia mieszkanka Szczecinka.  Przyczyny tragedii zbada, obecna na miejscu Grupa Dochodzeniowa KPP Szczecinek oraz prokurator.

 

 

poszukiwania policja ciało mysia wyspa - komentarze opinie

  • autopilot - niezalogowany 2017-11-12 22:57:22

    Kolumna wyjechała o 18.05 - 8 do 10 radiowozów, kierowali się na Trzesiękę - skręciły na Juchowo. Chyba że to była druga kolumna??

  • gość 2017-11-14 05:19:00

    mocno

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 07:08:38

    A wiadomo z jakiej przyczyny nastąpił zgon?

Dodajesz jako: Zaloguj się