:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C bezchmurnie

Trenerzy z Manchesteru w Barwicach na obozie bramkarskim

Trenerzy z Machnesteru w Barwicach na obozie bramkarskim

W czwartek w Urzędzie Miejskim w Barwicach odbyło się spotkanie władz gminy, zarządu klubu Błonie Barwice z gośćmi przebywającymi na obozie bramkarskim w Barwicach: trenerem Siergiejem Szypowskim - właścicielem Szkółki bramkarskiej "GOALKEEPER" Sergey Shipovskiy, trenerem Stevenem Pottsem z Manchesteru City oraz skautem klubu Manchester City oraz przedstawicielami firmy menagerskiej: Damianem Wróblem oraz Pawłem Gładyszem i informuje Grzegorz Tomaszewicz.

 Rozmawiano m.in. o współpracy z klubem Błonie Barwice, możliwościach jego rozwoju, rozbudowy infrastruktury sportowej na stadionie w celu jeszcze lepszego wykorzystania obiektu. Goście bardzo dobrze wypowiadali się na temat warunków panujących na stadionie a także bardzo dobrej bazy lokalowej w Dworze Pomorskim w Luboradzy. Na koniec goście z rąk Zastępcy Burmistrza Barwic Piotra Sadury oraz prezesa klubu Błonie Barwice otrzymali upominki upamiętniające spotkanie. Włodarze natomiast na dalszą, dobrą współpracę koszulki z logo szkółki.

goalkeeper manchester city barwice błonie - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się