:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

22°C bezchmurnie

Trudny początek sezonu. Beniaminek z Wałcza rozbija MKP

W sobotę (11.08) zawodnicy Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek rozpoczęli nowy sezon w IV Lidze Zachodniopomorskiej. Przeciwnikiem w Wałczu był beniaminek rozgrywek, miejscowy Orzeł. Dość mocno zmieniony skład szczecinecczan nie dał rady w tym pojedynku.

Remis w tym spotkaniu utrzymywał się zaledwie do 20. minuty. Na listę strzelców wpisał się Dawid Sobol. W 33. minucie gry podwyższył najlepszy strzelec Orła, Paweł Wegner. Jeszcze przed przerwą na 3-0 gola zdobył Marek Hermanowicz. Już po pierwszej części spotkania wiadome było, że trzy punkty zostaną w Wałczu.

Nie minęło kilka minut po wznowieniu gry, a było już 5-0 dla gospodarzy. Po swoim drugim golu dołożyli Paweł Wegner i Dawid Sobol. Miało to miejsce dokładnie w 47. i 50. minucie. W pół godziny rywale zaaplikowali MKP pięć bramek. Do końca nic się już nie zmieniło.
W drużynie z Wałcza w podstawowym składzie wyszedł Daniel Szymański i Bartłomiej Woźniak, którzy wcześniej reprezentowali barwy klubu z naszego miasta.

Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego zanotowali najgorszy start sezonu w historii i drugą pod względem wielkości porażkę (najwyższa w lidze to 1-6 z Olimpem). W 2. kolejce (środa, 15.08) w Szczecinku MKP zagra z innym beniaminkiem - rezerwami Błękitnych Stargard (gra tam czterech piłkarzy, którzy niegdyś występowali w Szczecinku).

Orzeł Wałcz - Miejski Klub Piłkarski Szczecinek 5-0 (3-0)

Patryk Witczuk

mkp szczecinek orzeł wałcz mecz iv liga - komentarze opinie

• gość 2018-08-11 15:46:53

Farbowane lisy na dno!!! To jest to!!!

• gość 2018-08-11 17:14:49

MKP to ukochane dziecko szczecineckiej PO. Wynik rewelacja! Mistrzowie żelu i nieudolności - jesteście jak zawsze wspaniali - tak trzymać! ,,,,,,,,,,DNO!

• gość 2018-08-11 18:35:04

Jak zwykle . Człowieku zmień płytę

• Gość - niezalogowany 2018-08-11 22:24:18

Niech trener dalej stawia na swoich koleżków

• Gośću - niezalogowany 2018-08-12 01:13:40

Do 2 gości z góry wasz pożal się Boże Wielim dostał by 10-0 i co byście wtedy pisali nic się nie stało, gramy dalej, trochę rozsądku następny mecz mkp wygra i co napiszcie? Pozdrawiam tych którzy kibicują bez względu czy to Darzbór czy Wielim

• KSW - niezalogowany 2018-08-12 16:29:08

Wielim by Orła przewiózł na miękko. Za MKP czytaj Darzbor powinniśmy się wstydzić. Kibice tego klubu to w 90% dziadki którzy idą na mecz by się napić i krzyknąć " Orły do boju" a sam doping to kocia muzyka.