23°C rozproszone chmury

Trzy złote i cztery srebrne medale naszych kickboxerów

taekwondo, złote cztery srebrne medale naszych kickboxerów - zdjęcie, fotografia

W ostatni weekend  w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu federacji WKSF, a nasi zawodnicy startowali w formułach K-1, kick- light oraz semi–contakt.

W turnieju wystartowało ponad 300 zawodników z blisko 40 klubów z całego kraju, a w tym 10 zawodników KSW Szczecinek. Szczecineccy sportowcy spisali się wyjątkowo dobrze zdobywając 3 złote medale oraz 4 srebrne „krążki”. Tytuły Mistrza Polski wywalczyli: Dorian Doliński w kat. -60 kg (4 zwycięstwa), Braian Doliński w kat. -70kg ( 3 zwycięstwa) oraz jedyna dziewczyna w ekipie Zuzanna Dołęgowska w kat. -50 kg.

Drugie miejsca zajęli:  Dawid Czapiewski w formule K-1 do 70 kg (przerwany pojedynek przez kontuzję w 2 rundzie), Mikołaj Świokła w kat. -60 kg, Mateusz Otto w kat. - 65 oraz drugi swój medal zdobył Braian Doliński.

Pozostali zawodnicy zaprezentowali się wyjątkowo dobrze zważywszy, że były ich to pierwsze starty turniejowe.

Trenerami zawodników Klubu Sportów Walki ze Szczecinka są Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys.