:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C umiarkowane opady deszczu

Tydzień pod znakiem kolizji. Wpadł tylko jeden pijany

Policja, Tydzień znakiem kolizji Wpadł tylko jeden pijany - zdjęcie, fotografia

Ostatnie dni oznaczały dla szczecineckiej policji więcej pracy na drogach. Wszystko przez różnego rodzaju wypadki, kolizje i zdarzenia, których m.in. ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne jest teraz więcej. Szczególnie niebezpieczny pod tym względem był miniony - deszczowy i wietrzny weekend. Tylko w ciągu jednego dnia (piątek, 9.12) miało miejsce aż 7 zdarzeń drogowych.

Groźne okazało się wymuszenie na ul. 28 Lutego. O całym zdarzeniu informowaliśmy w artykule „Potrącenie motorowerzysty na ul. 28 Lutego” http://temat.net/aktualnosci/27308/Potracenie-motorowerzysty-na-ul.-28-Lutego. Przypomnijmy. Kierowca toyoty yaris, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym motorowerzyście. Doszło do zderzenie. Jak poinformowała nas mł. asp. Anna Matys, rzecznik prasowy KPP w Szczecinku, 26-letni kierowca skutera z ciężkimi obrażeniami nóg został odwieziony do szczecineckiego szpitala.

- Jeśli chodzi o nietrzeźwych kierujących, to w tym tygodniu policjanci przyłapali tylko jedną osobę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu – informuje dalej Anna Matys. – Był to 55-letni mieszkaniec Słupska, który na drodze krajowej DK11 spowodował kolizję. Kierowca golfa stracił panowanie nad kierownicą i wylądował w rowie. Podczas kontroli trzeźwości okazało się, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście, w tym zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

 

 


Tydzień pod znakiem kolizji. Wpadł tylko jeden pijany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com