:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Uchodźcy, Behemoth, obwodnica, atak hakera i 13 Dzielnica. Rok w Temat Szczecinek.com

Uchodźcy, Behemoth, obwodnica, atak hakera i 13 Dzielnica. Rok w Temat Szczecinek.com

Koniec roku sprzyja podsumowaniom. Jaki był? Co się wydarzyło? Które artykuły interesowały Was najbardziej?

Liczą się nie wypadki, samobójstwa, ludzkie cierpienie, pobicia, zbliżenia zakrwawionych dzieci i stłuczki, ale rzeczywista, opracowana treść. Tak wynika wprost z zestawienia najpopularniejszych tekstów roku, które znaleźliście Państwo w Temacie Szczecinek.com. Pominęliśmy w nim wątki kryminalno - obyczajowe, których w tym roku było, niestety, pod dostatkiem. Nie są w nim ujęte także felietony, niezwykle popularne relacje z boisk piłkarskich czy imprez. Pojawienie się niektórych tekstów w tym zestawieniu może wywołać zdziwienie, ale to przecież Państwo za każdym decydują o tym, co jest czytane najchętniej. W zestawieniu najpopularniejszych tekstów nie ma podziału na miejsca. Oprócz tego, podium ma tylko trzy schodki, a tekstów jest znacznie, znacznie więcej :) i nie wszystkie mogły się pojawić w tym zestawieniu.

A co poza tym? Ten rok był dla nas okresem rewolucyjnych zmian. W maju pojawił się nasz nowy serwis - następca wieloletniego lidera treści pod adresem Temat.net. Po 9 - bez przerwy - latach online (w tej wersji, bo serwis istnieje od 2001 roku), bez poważniejszych awarii, przyszedł wreszcie czas na emeryturę systemu treści. Uruchomiliśmy Szczecinek.com, który wraz z nowymi usługami natychmiast zajął pierwsze miejsce na lokalnym rynku. To było postawienie dużej kropki nad “i”.

Naturalny udział stron ze Szczecinka w wynikach wyszukiwania (wyszukiwanych przez Czytelników słów kluczowych na nich zawartych), zamieszczamy poniżej. Wyniki są dla nas raczej zadowalające i bardzo motywują do dalszej pracy :)

W listopadzie, wraz z hasłem #lokalnienajlepsi uruchomiliśmy internetowe Radio Szczecinek, wypełniając niemal z marszu istniejącą przez wiele lat lukę związaną z brakiem lokalnej stacji radiowej. I choć te pierwsze kroki bywają niekiedy nieporadne i skromne, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak jesteśmy przez Państwa odbierani.

Naprawdę staramy się też stale rozumieć, że od lat “pożyczająca” sobie nasze treści i - nawet - slogany reklamowe (!) konkurencja przeciera oczy ze zdumienia. Życzymy im dużej ilości własnej pracy i mniej manipulacji. Także mniej ludzkich nieszczęść, które zdają się, hmm, ponadprzeciętnie lubić.

Robimy nadal swoje i za swoje, nie posługując się wytartymi schematami. Cały czas chcemy się rozwijać i tworzyć prawdziwe media lokalne. Kochamy Szczecinek, to nas napędza :)

Za wszystko Państwu bardzo dziękujemy!

 

A oto zestawienie części najbardziej czytanych tekstów roku w Temat Szczecinek.com


Którędy będą jeździli zdający na prawko? Jedna ulica jest oczywista

Za trzy miesiące, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w Szczecinku ruszą egzaminy na prawo jazdy. Wraz z początkiem kwietnia swój oddział uruchomi tutaj koszaliński ZORD. Informacja o możliwości zdawania w nowym oddziale egzaminu na „prawko” w zakresie kat. Kat. B1, B, AM widnieje już na internetowych stronach ZORD-u w Koszalinie. Tymczasem w Szczecinku intensywne przygotowania trwają

https://szczecinek.com/artykul/ktoredy-beda-jezdzili/201496

 

Pleśń i lejąca się woda w lokalu socjalnym. W środku rodzina z czwórką dzieci

Małżeństwo od kilku miesięcy zajmuje lokal na poddaszu przy ul. Jeziornej. "Ze złości" na sytuację przestali nawet płacić czynsz.

Grzyb, pleśń, zimno, lejąca się z dachu i ze ścian woda – czy tak można mieszkać w XXI wieku? Można. W takich warunkach żyją państwo Anna i Piotr (imiona na prośbę lokatorów zostały zmienione) i ich czwórka dzieci (piąte ma się urodzić w kwietniu).

https://szczecinek.com/artykul/plesn-i-lejaca-sie/201312

 

Romowie się kłócą, odwołują i... skarżą burmistrzowi

Dwaj znani, szczecineccy Romowie mają między sobą konflikt, który toczy się już od lat. W tle były już nawet sprawy sądowe połączone z ulicznymi rozruchami, które musiała pacyfikować policja oraz wyroki króla romskiego

https://szczecinek.com/artykul/romowie-sie-kloca/201275

 

Nagrał piosenkę dla zmarłego piłkarza. "To pamiątka po Wojtku"

Jakub “STW” Stawik - kierowca tira, który w wolnym czasie rapuje, wydał płytę. Pośród 15 utworów jest jeden szczególny. To “Dla Ciebie to, Karamba”, dedykowany zmarłemu niedawno piłkarzowi MKP Szczecinek, Wojciechowi Rubaszniakowi.

https://szczecinek.com/artykul/nagral-piosenke-dla/201544

 

Tu też będą lokale socjalne. Nie wszystkim to się podoba

Za nieco ponad 2 miesiące miasto wzbogaci się o dodatkowe 25 mieszkań socjalnych. Lokale o nieco obniżonym standardzie zostaną udostępnione w różnych punktach miasta: na ul. Winnicznej, Armii Krajowej, Emilii Plater oraz Limanowskiego. Właśnie ta ostatnia lokalizacja niezbyt przypadła do gustu naszemu Czytelnikowi. Wyraźnie zbulwersowany zastanawia się, czy umiejscowienie mieszkań socjalnych w centrum Szczecinka, to aby na pewno dobry pomysł.

- Jestem mieszkańcem Szczecinka, który mieszka na ul. Kamińskiego – rozpoczyna swój list do „Tematu” nasz Czytelnik (dane do wiadomości redakcji). - Od mojego znajomego, który mieszka na ul. Limanowskiego i który potwierdził ten fakt w ZGM-TBS Szczecinek, dowiedziałem się, że w centrum Szczecinka, na ul. Limanowskiego 18 i 20 w najbliższym czasie (kwiecień – maj 2017) mają powstać w tych pięknych kamienicach mieszkania socjalne.

https://szczecinek.com/artykul/tu-tez-beda-lokale/201210

 

Krótka historia wybłaganego rachunku za prąd. Chcielibyście dostać podobny? Firma w Szczecinku działała tak prawie przez rok

Nasz Czytelnik prowadzi działalność gospodarczą. Nie jest uciążliwa ani skomplikowana, ale potrzebuje sporych ilości prądu. Do jednego ze swoich pomieszczeń postanowił zatem doprowadzić łącze trójfazowe. Poszło gładko. Kosztowało 1000 zł, licznik pojawił się po 2 tygodniach.

- Podkreślę, że moje zużycie prądu w firmie wynosi około 2000 kWh miesięcznie. Chcę rozliczać się wg licznika, więc od razu po montażu pytam przez infolinię, kiedy mogę to zrobić. - “Po otrzymaniu pierwszego rachunku” - słyszy w słuchawce.

Rachunek jednak nie przychodził. Pan Piotr w międzyczasie wydreptuje ścieżkę do szczecineckiego pośrednika, który z Energą, właścicielem instalacji w lokalu, współpracuje. Ten - monituje w sprawie pana Piotra.

Mija czas. Ponieważ prąd był doprowadzony w marcu, był już wrzesień, a żadnego rachunku nie było, właściciel firmy zaczął się poważnie obawiać po pierwsze rachunku wyrównawczego, po drugie - wystawianych potem rachunków prognozowych.

Infolinia o sytuacji: “Proszę czekać na założenie licznika”. Tylko, że licznik jest założony od marca…

https://szczecinek.com/artykul/krotka-historia-wyblaganego/201121

 

Smog! W Szczecinku lepiej mocno nie oddychać

Czerwonym, alarmującym punktem na smogowej mapie Polski i województwa bywamy niemal co drugi dzień

https://szczecinek.com/artykul/smog-w-szczecinku-lepiej/201131

 

O metalowcach na ogłoszeniach parafialnych. Sprawa występu Behemotha ciągle żyje

Proboszczowie miejscowych parafii wystosowali list otwarty w sprawie planowanego koncertu grupy "Behemoth" - informuje Gość Niedzielny. Treść listu mogliśmy też słyszeć także na ogłoszeniach parafialnych w szczecineckich kościołach. W niektórych został odczytany już dwa tygodnie temu. List z podpisami wszystkich szczecineckich proboszczów, został doręczony burmistrzowi Szczecinka Jerzemu Hardie-Douglasowi, przewodniczącej Rady Miasta Katarzynie Dudź oraz dyrektorowi Samorządowej Agencji Promocji i Kultury Kamilowi Klimkowi - pisze Gość Niedzielny.

"Obserwując medialną debatę na temat koncertu zespołu satanistycznego, w ramach festiwalu “Materiafest” w naszym mieście, jako środowiska tutejszych parafii katolickich wyrażamy głęboki smutek i niepokój zaangażowaniem instytucji kulturalnych i władz Szczecinka w tak kontrowersyjne przedsięwzięcie.

https://szczecinek.com/artykul/o-metalowcach-na-ogloszeniach/200797

 

Nauka jazdy: Która szkoła w Szczecinku ma najlepsze wyniki?

17 szczecineckich szkół nauki jazdy i raport zdawalności

Posiadanie prawa jazdy i umiejętności prowadzenia samochodu to już nie luksus, ale jedna z bardziej potrzebnych na co dzień rzeczy. Dlatego nie dziwi tak powstanie w Szczecinku oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, w którym będą już niebawem odbywały się egzaminy na kierowców, ale i imponująca ilość szkół nauki jazdy. W Szczecinku jest ich 17.

https://szczecinek.com/artykul/nauka-jazdy-ktora-szkola/200759

 

Czy łatwo będzie zdać prawko w Szczecinku? Prawo jazdy zdawane w Szczecinku. Plusy, minusy i pułapki

Zwolennicy zdawania egzaminu na prawo jazdy w takim mieście, jak Szczecinek, odwołują się do egzaminów, które sami kiedyś zdawali w miasteczkach powiatowych lata temu. Przeciwnicy wskazują natomiast na to, że po egzaminie w małym mieście kierowca nie jest przygotowany, by jeździć samochodem po Poznaniu, Gdańsku czy Warszawie

https://szczecinek.com/artykul/czy-latwo-bedzie-zdac/200691

 

Druga taka jest w Ameryce. Ekstremalna zjeżdżalnia wodna pojawi się na Trzesiecku?

Wyciąg do nart, skatepark, tor do runmageddonu, kosmiczne obserwatorium, park linowy… Do oryginalnych pomysłów, które już niedługo zostaną wcielone w życie i staną się nową atrakcją Szczecinka, można dołączyć także super ekstremalną zjeżdżalnię wodną. To najnowsza koncepcja SzLOT-u, która w najbliższym czasie będzie przez stowarzyszenie zrealizowana. Co ważne, nowa szczecinecka zjeżdżalnia typu Slip’n Fly ma być pierwszą taką atrakcją w Polsce.

https://szczecinek.com/artykul/druga-taka-jest-w-ameryce/200405

 

Budowa obwodnicy Szczecinka z przytupem. W Miękowie weszli na nie swoją działkę

Na dobre rozpoczęła się budowa “wielkiej” obwodnicy Szczecinka. Prace przygotowawcze i wstępne zabiegi drogowe trwają już na większości odcinków. Wyjątkiem nie jest podszczecineckie Miękowo. W czwartek właściciel jednego z pól, przez które ma iść droga ze zdziwieniem zobaczył, jak wielki ciągnik wyładowuje na jego teren drewno.

https://szczecinek.com/artykul/budowa-obwodnicy-szczecinka/240240

 

Opole odbędzie się w Szczecinku? Będzie Coco Jambo i Anna Maria :)

Telewizja Polska zorganizuje w Szczecinku największą imprezę muzyczną w historii miasta. Już 1 września na placu koncertowym odbędzie się End of the Summer Szczecinek 2017. Wystąpią gwiazdy dance: Mr President, Stachursky, Bartek Wrona, Fun Factory, Luna, Sonique, Alexia, Francesco Napoli, zepoły disco polo. W ich towarzystwie zobaczymy także Czerwone Gitary.

https://szczecinek.com/artykul/w-szczecinku-bedzie/242596

 

18-letnia mieszkanka Szczecinka, Daria Adamczewska, nagrała singiel. To cover piosenki "Kiedy nie ma miłości", z repertuaru Marii Sadowskiej.

https://szczecinek.com/artykul/daria-adamczewska-spiewa/247745

 

Mama 5-letniego synka walczy o życie. Zbiera na lekarstwo

Los potrafi doświadczyć drugiego człowieka bardzo brutalnie. Wychowująca 5-letniego synka, mieszkanka nieodległego Czarnego, Iwona Hładasz od 2012 roku choruje na raka jelita grubego, chorobę zdiagnozowano u niej w trakcie ciąży. Obecnie ma przerzuty w wątrobie, w śledzionie, w miednicy, w płucach i w innych częściach ciała. Pani Iwona ma 45 lat.

https://szczecinek.com/artykul/mama-5-letniego-synka/255605

 

Ślizgawka - gigant na Trzesiecku. Mieszkańcy protestują

Na razie kontrowersje budzą same pomysły dotyczące lokalizacji potężnej ślizgawki. A właściwie – jedna potencjalna lokalizacja. Do pomysłodawcy, czyli Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, wpłynął już pierwszy protest. Jego nadawcami są mieszkańcy szczecineckich Świątek. Dlaczego?

https://szczecinek.com/artykul/slizgawka--gigant-na/256046

 

W Szczecinku kolejna wygrana w Lotto. I jak zawsze w tym samym miejscu

https://szczecinek.com/artykul/w-szczecinku-kolejna/255993

 

Nasi prezesi w Uzdrowisku Połczyn

Romuald Michel i Jacek Pawłowicz powołani na dwa najważniejsze stanowiska. Za ile?

https://szczecinek.com/artykul/nasi-prezesi-w-uzdrowisku/257822

 

Uchodźcy w Szczecinku. Burmistrz: Nie zgadzam się z postawą premier Beaty Szydło

Czy Szczecinek powinien przyjąć do siebie uchodźców? To wywołujące olbrzymie emocje pytanie wraca, tym razem na sesji Rady Miasta i teraz z wyborczym kontekstem w tle. O to, czy deklaracja przyjęcia uchodźców, jest oficjalnym stanowiskiem szczecineckiej PO przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi

https://szczecinek.com/artykul/uchodzcy-w-szczecinku/260366

 

Jego zdjęcia Szczecinka rządzą na Facebooku!

Szczecinek i okolice - Jak tu pięknie. Widzieliście to? To przeczytajcie wywiad z autorem.

Można go spotkać przechadzającego się ulicami Szczecinka, w parku, podczas ważniejszych miejskich wydarzeń. Mimo że jego pasją jest robienie zdjęć, unika słów takich jak fotograf czy fotografik. Zbigniew Otulak, bo o nim mowa, wyszukuje i fotografuje najładniejsze (ale nie tylko) szczecineckie miejsca.

https://szczecinek.com/artykul/jego-zdjecia-szczecinka/263350

 

Prezes Słowianki: Będziemy się starali pozyskać inwestora

Co dalej z zakładem i jaki los czeka jego blisko 200-osobową załogę?

https://szczecinek.com/artykul/prezes-slowianki-bedziemy/265226

 

Wynajęli miejsce aby "pogratulować" radnemu

"Panu Jackowi Pawłowiczowi, radnemu klubu Razem dla Szczecinka gratulujemy nowej pracy za ok. 20 tys. zł miesięcznie w spółce z udziałem Skarbu Państwa". Takiej treści baner opatrzony dodatkowo hasztagiem #DojnaZmiana, pojawił się przy skrzyżowaniu ulic Karlińskiej oraz Kościuszki w Szczecinku. Miejsce, w którym informacja się pojawiła, należy do Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. Jadąc od strony miasta zobaczymy tam reklamę festiwalu Materiafest.

https://szczecinek.com/artykul/wynajeli-miejsce-aby/266087

 

Blogerzy ze Szczecinka. O czym piszą?

O stale rosnącej pozycji blogosfery i samych blogerów, nie trzeba specjalnie wspominać. W dzisiejszych czasach założenie swojego własnego kącika w internecie, to zaledwie kilka kliknięć. Poświęcenie swojego czasu i wytrwałość to jednak coś, bez czego nie da się być blogerem na dłużej niż kilka miesięcy. Z każdym kolejnym rokiem, blogerów jest w naszym kraju coraz więcej. A jak ma się kwestia z blogami, które prowadzą mieszkańcy Szczecinka lub pochodzący z naszego miasta? To tylko niektóre z nich.

https://szczecinek.com/artykul/blogerzy-ze-szczecinka/266027

 

Jagiełło się uśmiecha. Ile zarabiają samorządowcy w Szczecinku?

Prezydent Polski zarabia około 240 tysięcy złotych brutto rocznie. Wojewodowie - około 120 tysięcy złotych. Marszałek województwa - około 144 tys. zł. Tyle samo rocznie zarabia na przykład Prezydent Warszawy. To kwoty brutto. Czy to dużo? Wystarczy oddalić się od stolicy żeby przekonać się, że.... nie.

https://szczecinek.com/artykul/jagiello-sie-usmiecha/266061

Uwięziona za 63 schodami. Pani Wiesi możemy pomóc wszyscy

Jedna z mieszkanek Szczecinka od pewnego czasu na własną rękę w mediach społecznościowych próbuje pomóc mieszkającej samotnie pani Wiesi. Żeby starsza kobieta mogła o własnych siłach wychodzić z domu, pani Iza organizuje licytację i zbiórkę pieniędzy. Przekonuje, że musi coś zrobić, by bezczynnie nie patrzeć na los uwięzionej na trzecim piętrze swojego domu starszej kobiety.

https://szczecinek.com/artykul/uwieziona-za-63-schodami/266687

 

Na pomysł z Behemothem wpadł burmistrz. Nergal dziękuje mu za to, że "nie ugina kolan"

https://szczecinek.com/artykul/na-pomysl-z-behemothem/268137

 

Naprawa fontanny albo...

Po tym, kiedy po raz kolejny po uruchomienia przy ratuszu nowych wodotrysków ponownie jedno z aut wpadło do fontanny, miasto podjęło kroki, by wymusić na wykonawcy prawidłowe wykonanie konstrukcji. Jak się okazało, fontanna została zbudowana niezgodnie z projektem. Termin naprawy wodotrysków wyznaczono na dzień 8 września.

https://szczecinek.com/artykul/naprawa-fontanny-albo/267658

 

Myślą, że nie trzeba będzie wysadzać

Niestety, na nic zdały się próby uratowania unikalnego znaleziska związanego ze szczecineckim B-Werkiem. Odkopany nieopodal zakładów „Eldy” przez ekipę budowniczych żelbetonowy schron musi zostać zburzony, ponieważ znajduje się na szlaku obwodnicy. W piątek, 8.09 ekipa budowlana podjęła pierwsze próby wyburzenia schronu.

https://szczecinek.com/artykul/mysla-ze-nie-trzeba/269506

 

Zapiekanki koło ratusza. Prosto z PRL

Czy widzieli Państwo gdzieś już napis “otwarte od 10.00 do wyczerpania produktu”? Bo taki właśnie pojawił się w jednym z lokali w centrum miasta.

W środku - drewno, stara komoda kuchenna i dużo, dużo treści z gazet ukazujących się w socjalistycznej Polsce. Najwięcej jest Trybuny Mazowieckiej oraz Trybuny Ludu. Tymi kilkudziesięcioletnimi gazetami wyklejone są całe ściany. Dlaczego?

https://szczecinek.com/artykul/zapiekanki-kolo-ratusza/272518

 

Idąc do ratusza będzie można przedreptać po gryfie

Plac Wolności w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. To jednak jeszcze nie koniec przeobrażeń. W najbliższych dniach kamienne płyty, ułożone bezpośrednio przed ratuszowym wejściem zostaną rozebrane. Powód? Tuż przed drzwiami do Urzędu Miasta będzie umiejscowiony herb Szczecinka.

https://szczecinek.com/artykul/idac-do-ratusza-bedzie/272371

 

Zmarła jedna z najstarszych mieszkanek Szczecinka

Leokadia Klupsz urodziła się 29.10.1912 roku. Łatwo policzyć, choć to wynik naprawdę niewiarygodny, że za kilkanaście dni obchodziłaby 105 urodziny. Niestety, zmarła 14 października w szczecineckim szpitalu. Jej serce odmówiło już dalszej pracy.

https://szczecinek.com/artykul/zmarla-jedna-z-najstarszych/285935

 

Zawodniczka KSW Szczecinek walczy o życie

Natalia Otton to 16-letnia mieszkanka Czarnego i zawodniczka klubu KSW Szczecinek.  W czerwcu usłyszała od lekarza dramatyczną diagnozę. Ma ostrą białaczkę limfoblastyczną. Potrzebuje szpiku.

https://szczecinek.com/artykul/zawodniczka-ksw-szczecinek/302613

 

13 Dzielnica albo Hollywood

Szczecineckie Hollywood, 13 dzielnica, baraki… Tak o osiedlu na ul. Polnej mówią mieszkający tu lokatorzy, jak również wielu szczecinecczan. Udostępnione do użytku w 2009 roku kontenerowe osiedle socjalne stało się miejscem, w którym nie każdy chce zamieszkać. Bywa, że mieszkańcy czują się tu pozostawieni sami sobie.

https://szczecinek.com/artykul/13-dzielnica-albo-hollywood/301549

 

Średnie zarobki w Szczecinku: 3575 zł brutto. To za mało. GUS podkreśla, że są one jedną z przyczyn odpływu ludzi z miasta

https://szczecinek.com/artykul/srednie-zarobki-w-szczecinku/300507

 

Co mówią nauczyciele do uczniów?

Na Fejsie można natknąć się także na fanpage z… cytatami nauczycieli uczących w Szczecinku. Wielu z nich to naprawdę barwne postacie, a ich słowa zostają w głowach uczniów na długo, nawet po skończeniu nauki. A jakie cytaty swoich nauczycieli zapamiętaliście najbardziej? :)

https://szczecinek.com/artykul/przynies-swoje-zwloki/302835

 

Zamiast domu - obwodnica

Nieruchomość z powodu budowy obwodnicy została na mocy prawa przejęta przez Skarb Państwa. I choć właściciele nie zgadzają się na kwotę, na którą została wyceniona i odwołali się od wskazań operatu, GDDKiA już od czerwca wzywała ich do opuszczenia miejsca zamieszkania. Jak mówią właściciele, często w bardzo niewybredny sposób, choć zawsze przez telefon, nigdy na piśmie.

https://szczecinek.com/artykul/zamiast-domu--obwodnica/313793

 

Kupiła synkowi kocyk. Haker ukradł jej wszystkie oszczędności!

Kilka dni po internetowych zakupach straciła oszczędności, odkładane skrupulatnie od kilku miesięcy. Z rachunku bankowego mieszkanki Szczecinka „wyparowały” pieniądze. Co na to bank? Czy uda się je w ogóle odzyskać?

https://szczecinek.com/artykul/kupila-synkowi-kocyk/303215

 

Karolina Pisarek ma nowego chłopaka. I jest nim Daniel Kenji Matsunaga! To model, aktor i zawodowy piłkarz pochodzący z Brazylii.

https://szczecinek.com/artykul/karolina-pisarek-i-daniel/351396

Reklama

uchodźcy behemoth obwodnica haker osiedle socjalne prawo jazdy zjeżdżalnia trzesiecko romowie rachunek za prąd - komentarze opinie

 • gość 2017-12-31 16:04:24

  Brawo Temat,za wiarygodność i fachowość@

 • gość 2018-01-01 14:21:57

  dziękujemy za przypomnienie, że za behemotem i ściąganiem nachodźców stoi peło i jhd

 • miś - niezalogowany 2018-01-01 14:37:05

  Dlaczego wolę Temat? Bo ze wszystkimi swoimi prawicowymi skrętami, co niestety widać, jest tu jakieś poczucie bycia w Szczecinku. Widać świeże pomysły choć wiele jeszcze można poprawić

 • ja - niezalogowany 2018-01-01 19:36:46

  byłam na tych zapiekankach i słabe

 • gość 2018-01-01 19:38:25

  Ślizgawka może niech stanie w zatoce w Trzesiece! Bardzo dobre miejsce!

 • gość 2018-01-02 20:38:03

  Ja nawiążę do wypowiedzi Nergala który podziękował burmistrzowi za to, że "nie ugina kolan". Nie będę opisywać tego całego zamieszania. Uważam, że człowiek który pragnie być na służbie mieszkańcom w charakterze burmistrza i nie jest wsłuchany w to co mówią nie jest godzien nazywać się ich reprezentantem.

 • gość 2018-01-07 13:42:39

  Jak donosi "DO RZECZY" Nergal oskarżony o znieważenie polskiego godła. No gratuluję szczecineckiemu burmistrzowi wyboru dobrego towarzystwa. Nawet jeśli to wybór niezgodny z wolą wyborców. Drżące kolana same się ugną pod ciężarem ciała. He... he...

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Opel Zafira 1.9 CDTI, 120KM,

Sprzedam Opla Zafirę z 2008 roku po lifcie w kolorze Panacotta (beżowy metalik). Silnik 1.9 CDTI o mocy 120 KM, 7-mio osobowy. Auto zakupione w..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT- NAJWYŻSZE CENY-

Skupujemy wszystkie auta : -osobowe -dostawcze-motocykle -motocykle -przyczepy. Szybka wycena i odbiór własnym transportem Zapraszam do kontaktu


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę firmie! Mieszkanie dla

POSIADAM DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE DLA PRACOWNIKÓW W SZCZECINKU .MIESZKANIE NA PIERWSZYM PIĘTRZE W KAMIENNICY, NIEDALEKO BASEN, DWORZEC PKP. W..


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY GOTÓWKOWE

Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne. Dla osób z każdym dochodem. Szeroka oferta produktów bankowych i pozabankowych. Zapraszamy Szczecinek ul...


Zobacz ogłoszenie

PRYWATNIE ! KUPIE AUTO DO 15

PRYWATNIE !! KUPIE AUTO TYLKO Z RĄK PRYWATNYCH ( HANDLARZOM DZIĘKUJE ! ) DO 15 000 ZŁ ! AUTO MUSI BYĆ MINIMUM 10 LETNIE STARSZE MNIE NIE INTERESUJĄ..


Zobacz ogłoszenie

Jeden z ostatnich koszarowców,

Na sprzedaż jeden z ostatnich koszarowców w Bornem Sulinowie. Powierzchnia użytkowa budynku 843 m2, działka wielokątna o pow. 1308 m2, 2 piętra..


Zobacz ogłoszenie

Ekipa 6-8 betoniarzy,

Szanowni Państwo Poszukujemy pilnie 6-8 osobowej grupy pracowników do pracy w Niemczech okolice Dusseldorf. Praca na produkcji/prefabrykacja..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 73m2 w Szczecinku

SPRZEDAM MIESZKANIE w SZCZECINKU, znajdujące się w dwurodzinnej kamienicy (około połowa własności kamienicy i gruntu), lub ZAMIENIĘ NA 2-3 POKOJOWE..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię KIEROWCĘ C+E - transport międzynarodowy. Stała trasa.Tylko Niemcy. Bardzo dobre warunki - pracy i płacy.


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 605 936

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 605 936 510 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ* TEL.794 388 383. SKUPUJEMY...ABSOLUTNIE WSZYSTKIE AUTA: ładne,droższe,tańsze,starsze,nowsze,zniszczone,bez..


Zobacz ogłoszenie

Kamień kostka brukowa /

Sprzedam kostkę kamienną II gatunku (typowo na ogrodzenia), duża ilość, cena netto za tonę


Zobacz ogłoszenie

Pranie dywanów,wykładzin,kanap

Oferujemy pranie, czyszczenie, impregnację oraz suszenie - dywanów, - wykładzin, - tapczanów, - narożników, - foteli, - krzeseł i innych mebli..


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA MONTER SPRZĘTU ELEKTROINSTALACYJNEGO PRACOWNIK MAGAZYNOWY..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię pracowników

Zatrudnię pracowników budowlanych pensja 13-18 zł /h


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT GOTÓWKA SZCZECINEK I

SKUP AUT GOTÓWKA SZCZECINEK I OKOLICE !!!


Zobacz ogłoszenie

Toyota Avensis D4D 2.0D 116KM

PEŁNA DOKUMENTACJA PLUS KOMPLET KLUCZY ROK PRODUKCJI AUTA 2003 WYPOSAŻENIE: AUTOMATYCZNA KLIMATYZACJA Webasto KOMPUTER POKŁADOWY AIR BAG X6 PLUS..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie WYSOKI

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

AVON - zamawiaj u konsultanki

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w moim sklepie internetowym AVON. Mam nadzieję, że zainteresuję Cię nowościami i odnajdziesz u mnie same..


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA KAT. C+E

Zatrudnimy kierowcę KAT. C+ E TEL. 668696903


Zobacz ogłoszenie

Dropshipping czyli sposób na

Profesjonalne usługi dropshippingowe CO TO JEST DROPSHIPPING? Dropshipping jest logistycznym modelem prowadzenia sprzedaży internetowej opartym na..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie
Reklama25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"