:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Uciekinier z poprawczaka i wysypująca łupiny na trawnik

Monitoring Straży Miejskiej w Szczecinku

W okresie od 12.02.2018 r. do 17.02.2018 r. strażnicy podjęli 94 interwencji w stosunku do 67 osób. 60 interwencji zgłosili mieszkańcy telefonicznie. Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 19 zdarzeń, z czego w 18 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

 13.02.2018 około godziny 17:47 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał telefoniczne wezwanie na jeden z przystanków komunikacji miejskiej gdzie miał stać nietrzeźwy młodzieniec głośno wykrzykujący słowa wulgarne. Strażnicy wylegitymowali go. Okazało się, że jest to nieletni wychowanej jednej z placówek wychowawczych w Szczecinku. Nieletni został przekazany wychowawcy.

 14 lutego strażnicy udzielali pomocy przy zabezpieczeniu ruchu drogowego podczas wycinki drzew na ul: Szczecińskiej.

 18.02.2018 około godziny 16:50 strażnicy miejscy patrolując ulicę Polną zauważyli kobietę, która wyszła z mieszkania socjalnego i na trawnik wysypała śmiecie, łupiny słonecznika, niedopałki papierosów. Wylegitymowana, była bardzo oburzona jak strażnicy mogą ją z tego powodu legitymować. W związku z tym, iż twierdziła, że dalej tam będzie wysypywać śmieci zostanie na nią sporządzony wniosek o ukaranie.

 18.02.2018 około godziny 19:42 operator kamer monitoringu wizyjnego zauważył bójkę pomiędzy dwoma mężczyznami na ul: Wyszyńskiego. Interwencję została przekazana Policji

 Strażnicy pomogli uruchomieniu 9 samochodów.

W minionym tygodniu były kontynuowane działania mające na celu obligowanie właścicieli terenów do ich sprzątania. Zostały udokumentowane kolejne tereny wymagające sprzątania, których właściciele liczyli, że śnieg przykryje śmieci.

info/foto: Straż Miejska w Szczecinku. 
Pisownia oryginalna.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


straż miejska szczecinek monitoring poprawczak uciekinier łupiny - komentarze opinie

  • gość 2018-02-20 10:03:45

    Na trawnik wysypała niedopałki papierosów - wniosek o ukaranie do sądu? A wobec zboczeńca na placu zabaw mandat. Brawo!

  • Gość - niezalogowany 2018-02-20 15:19:58

    Na pewno nie zostałby wypisany wniosek o ukaranie brudasa jednak ta sama mówiła, że dalej będzie wyrzucać. Takiej patoli nie szkoda.

Dodajesz jako: Zaloguj się