:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Uczniowie i pracownicy I LO wspierają Dominika

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety w Szczecinku, włączyli się w akcję wspierającą chorego na nowotwór 20-letniego Dominika Beniamina Bukowskiego, absolwenta tej szkoły.

Uczniowie, pracownicy i nauczyciele z “elki” przygotowali specjalne kartki z hasłami “Nie poddawaj się! Walcz!” czy “Jesteśmy z Tobą!”.
Przypomnijmy. W połowie grudnia u 20-letniego absolwenta I LO zdiagnozowano złośliwy nowotwór wątrobowo-komórkowy. Guz jest tak duży, że nie da się go wyciąć (17 cm), do tego doszły przerzuty na węzły chłonne. - Liczne konsultacje z chirurgami i onkologami w najlepszych ośrodkach w Polsce doprowadziły do jednego wniosku - nie ma skutecznego leczenia na ten rodzaj nowotworu. Szukam więc innych możliwości leczenia a jeśli się nie uda, chcę powalczyć o każdy dzień życia - pisze na stronie Zrzutka.pl Dominik. 20-latkowi cały czas można pomagać poprzez zbiórkę na portalu Zrzutka - link znajduje się tutaj.

W pomoc Dominikowi, włączyli się również młodzi wokaliści. Już w czwartek, 26 kwietnia, w auli I LO odbędzie się specjalny koncert charytatywny (pisaliśmy o tym tutaj), a cały dochód ze sprzedaży biletów, zostanie przeznaczony na leczenie 20-latka. Na koncercie wystąpią Kamil Kowalski, Mateusz Hrynkiewicz, Daria Adamczewska i Patrycja Kowalska.

fot. I LO
Patryk Witczuk


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


uczniowie i lo szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się