:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  7°C rozproszone chmury

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego promują Szczecinek

Uczniowie SOSW im. Jana Brzechwy w Szczecinku

Uczniowie SOSW im. Jana Brzechwy w Szczecinku zdobyli II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pn. „Uroki naszej okolicy” - informują nas Anna Karolewska i Angelika Grobelna - Sochaj, nauczycielki Ośrodka.

Organizatorem Konkursu był Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce pod patronatem medialnym miesięcznika krajoznawczo – turystycznego „Poznaj Swój Kraj”. Uczniowie wykonali album prezentujący walory turystyczne, zabytki oraz osobliwości naszej małej ojczyzny. Zaprezentowano w nim perełki naszego miasta – jezioro Trzesiecko, park, Zamek Książąt Pomorskich, wieżę Przemysława, Ratusz, urokliwe stare kamieniczki, Wzgórze Marientron. Opisując Szczecinek, zwrócono uwagę na najdłuższy w Europie wyciąg do nart wodnych oraz fantastyczne warunki do żeglowania. Album oceniony został bardzo wysoko. Zdjęcia wykonane przez uczniów prezentowane będą w miesięczniku „Poznaj Swój Kraj”. To wspaniała okazja aby pokazać światu piękno Szczecinka, przyczyniając się jednocześnie do jego promocji i współtworzenia turystycznej marki.

sosw, ośrodek specjalny, zdjęcia, konkurs - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com