:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Uczniowie z SP 4 laureatami Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur"

Uczniowie z SP 4 laureatami Międzynarodowego Konkursu Matematycznego

Małgorzata Zielenkiewicz z klasy V i Paweł Zielenkiewicz z klasy III zostali laureatami Międzynarodowego Konkursu  Matematycznego "Kangur". Wynik bardzo dobry uzyskała Martyna Ławryk, uczennica klasy V.

 

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych. Organizatorem konkursu w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy   i Nauk Matematycznych w Toruniu. Na terenie całej Polski działają regionalne komitety organizacyjne. W regionie koszalińskim organizacją konkursu zajmuje się Koszalińskie Stowarzyszenie Przyjaciół "Kangura" przy Centrum Edukacji Nauczycieli.

Mimo, że Małgosia i Paweł nie uzyskali maksymalnej liczby punktów, okazali się najlepsi w swoich kategoriach wiekowych. Zostali zaproszeni  na uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, która odbyła się 15 marca 2018 r. w Koszalinie.

info/foto: SP4

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


kangur sp4 uczniowie konkurs wynik - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się