:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Ukradli siekierę, piłę, sekator i lampy naftowe

Policja, Ukradli siekierę piłę sekator lampy naftowe - zdjęcie, fotografia

W minionym tygodniu na drogach powiatu szczecineckiego doszło do 9 kolizji. - Policjanci zatrzymali 12 kierujących będących pod wpływem alkoholu, w tym aż 11 rowerzystów – mówi „Tematowi” sierż. sztab. Anna Matys, rzecznik prasowy szefa szczecineckiej policji.

    W jednym z wypadków drogowych śmierć poniósł 22-letni mieszkaniec powiatu szczecineckiego. 

    - Kierujący pojazdem osobowym Opel Astra na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca z wewnętrznymi obrażeniami, urazem głowy, złamaną ręką i nogą został przetransportowany do szpitala. Tam w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. To już szósty wypadek ze skutkiem śmiertelnym w tym roku na drogach powiatu szczecineckiego. - Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Bądźmy ostrożni i przewidywalni. Od naszych decyzji może zależeć czyjeś życie! – ostrzega A. Matys.

    Policjanci z Wydziału ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą przedstawili zarzut 25-letniemu mężczyźnie, który przedstawiając sfałszowane dokumenty pracownikom salonów telefonii komórkowej wyłudził sześć telefonów komórkowych. Dwa z nich zostały wycenione na kwotę 2366 zł. Trwają czynności mające na celu oszacowanie strat w związku z wyłudzeniem pozostałych 4 telefonów. W najbliższym czasie mężczyzna prawdopodobnie usłyszy kolejne zarzuty. Oszust wyłudzone telefony sprzedawał w komisach na terenie Szczecinka. Mężczyźnie za to przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

    Na terenie gminy Szczecinek nieustalony sprawca zrywając kłódkę dostał się do środka pomieszczeń gospodarczych skąd dokonał kradzieży różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego m.in.: siekiery, sekatorów, piły, akumulatorów i lamp naftowych. Właściciel straty wycenił na kwotę ponad 1 tys. zł. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ujęcia sprawcy włamania. Za kradzież z włamaniem sprawcy grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

    Na terenie powiatu szczecineckiego nieustalony na chwilę obecną sprawca poprzez wyłamanie wkładki od drzwi kierowcy a następnie odcięciu nożem przewodów od stacyjki zapłonowej dokonał krótkotrwałego użycia samochodu osobowego Opel Astra. Samochód został porzucony przez sprawców kradzieży 3 km od miejsca, w którym pozostawił go właściciel. Przestępstwo to zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. (sw) 

 

 

Ukradli siekierę, piłę, sekator i lampy naftowe komentarze opinie

  • mieszkaniec - niezalogowany 2013-10-09 17:10:00

    Ukradli siekierę, piłę, sekator i lampy naftowe to znaczy że pójdą w nocy kraść choinki

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com