:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

UKS Emet Basket wygrał na inaugurację

20 października w hali sportowej OSiR przy ul. Jasnej w Szczecinku swój pierwszy mecz w sezonie 2013/14 w ramach Wojewódzkiej Ligi Młodzików rozegrali młodzi koszykarze UKS Emet Basket. Przeciwnikiem naszej drużyny była Spójnia II Stargard Szczeciński. - Początek spotkania był bardzo wyrównany i gospodarze popełnili kilka błędów w obronie. Nerwowe zagrania spowodowały, że moi podopieczni „złapali” kilka niepotrzebnych fauli, co skutkowało rzutami osobistymi przeciwników - tak opisuje spotkanie  trener drużyny szczecineckiej Piotr Wujtiuk. 

W drugiej kwarcie Emet Basket Szczecinek zyskiwał przewagę z minuty na minuty. 

-Kilka szybkich ataków i dobre zbiórki w ataku  spowodowały, że pierwszą połowę wygraliśmy 35:15- dodaje trener. Kolejne kwarty i minuty gry, to dobra postawa szczecineckich młodych graczy i do końca meczu Basket lekko zwiększał przewagę, by ostatecznie wygrać 70 : 43 (11:10, 24:5, 21:16, 14:12). Najwięcej punktów dla zwycięzców rzucili: Jakub Romanów 18 ,  Cezary Giłka 17, Sebastian Kowalik 14,  Igor Kowalik 6, Jakub Jach 5, Szymon Orlecki 4. (zp)

UKS Emet Basket wygrał na inaugurację komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com